Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok a riportot a TV2...

Láttátok a riportot a TV2 reggeliben? Meghalt a műszíves kisfiú, és a szülőkkel készítették. Mit váltott ki belőletek?

Figyelt kérdés
Én csak néztem a két kis csúszó-mászó apróságomat, és elkezdtem sírni, köznben mondtam nekik:de imádlak benneteket, olyan jó hogy vagytok nekem! És közben átérzem a szülőket.
2010. okt. 29. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt én sajnos nem láttam,tegnap este hallottam mikor valamelyik műsor bemutatója volt,de a könnyeimmel küszködtem.és sajnos nem is olyan rég egy ismerős babája,halt bölcső halált,nem tudom mikor az emberrel történik ilyen milyen érzés,azt tudom ha velem történne én nem tudnám elviselni.nagyon szív szorongató!
2010. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mérhetetlenül sajnálom a szülőket, és legfőképpen Lacikát. És egyben minden tiszteletem az övék, hogy van erejük még kamerák elé állni, és belevágni egy nagyon komoly dologba. Én is csak néztem a két fiamat (20 hónapos és 2 hónaposak) és folytak a könnyeim, a nagyobbik még oda is jött hozzám, és én is csak azt éreztem, hogy mennyire nagyon szeretem őket.
2010. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom a szülőket és a kisfiút is,de ő legalább nem szenved már tovább.

Egy orvos rokonom véleménye a szervátültetésekről.

A donorszervet a szervezet bármikor "kilökheti".Ha még sem,a betegnek akkor is gyógyszereket kell szednie,amiknek egyéb mellékhatásai vannak,sterilkörnyezetben kell lennie,tehát nem tud olyan életet folytatni,mint egy egészséges ember. Amiről nem beszélnek: a beültetett szív akkor sem működik örökké,ha sikeresnek mondható a műtét. Általában 5-6 évenként új szívre van szüksége.

Ez természetesen egyetlen szülőt sem vígasztal,mert szeretné a gyermekét minél tovább látni,és reménykedik benne,hogy egészséges lesz majd.

2010. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem láttam.

mi este nem tévézünk, akkor van itthon apa is, és játszunk a babával, vagy sétálunk :)


de rossz ezt olvasni :(

2010. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem láttam,de az éjféli híradót igen,ott bemondták,hogy meghalta kisfiu.A szívem majd meg szakad.Azota is szinte egyfolytában puszilgatom ölelgetem 19hónapos kislányomat.Erre nem lehet mit mondani,csak együtt érezni.Nagyon sajnálom őket.
2010. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem láttam.Pont tegnap este (barátok közti rövid hirekben) mondták h nem kapunk Olaszországból uj szivet/szervet amig MI nem adunk. Ezen meglepődtem.

Részvétem a családnak:'( Nagyon rossz érzés lehet elveszteni a gyermekedet.Nekem "csak" 10hetes volt még(odabent) de a párom azóta se tudja feldolgozni. 2éve történt,azóta vigasztal minket egy fél éves csöppség.S ránézek s elgondolkodok mi lett volna,ha... Nem lenne itt a lányom,nem kellett volna gyógyszert szednem h megmaradjon..De szeretem s imádom és azóta is arra a napra gondolok s az ott végbement érzésimre.(nov3)

2010. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az ilyen híreknél rögtön elkapcsolok, a szívem szakadna meg, ha megnézném. Mindig eszembe jut, mi lenne, ha én állnék ott a lányom kórházi ágya mellett és borzasztó ebbe belegondolni is.
2010. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, de mióta anya vagyok még jobban tudom sajnálni az ilyen embereket. Borzasztó lehet!
2010. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap este néztem az Aktívot és akkor hallottam :( És a riport után bemondták hogy a riport ideje alatt elhunyt szegény Lacika!Hát legalább fél órán keresztül bőgtem! 2és fél éves kislányom meg mondogatta anya ne sírjál! Persze nem akartam a mini manóim előtt sírni, de akkora nagy mérhetetlen fájdalmat éreztem, hogy kénytelen voltam/azt mondtam a drágáimnak beütötte anya a lábát azért sír , még puszit is kaptam a lábamra/.

Minden elismerésem a szülőké és azé a Picuré aki ennyit küzdőt!

Nyugodjék Békében! :(

2010. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4 évesen a testvérem daganatos lett(rosszindulatú)én akkor 5 éves voltam!Emlékszem akkor is mindig sirtam de amióta baba van és sok ilyen dolgot olvasok még rosszabb és egyre jobban átérzem amit anyu és érzett akkor,mikor beteg lett!Szerencsére sikerült legyőzni viszont a másik 3 kisgyereknek (2,3 és 7 évesek)nem!

Szörnyű, de becsülöm az ilyen picikben hogy mennyit tudnak küzdeni!

Iszonyatosan sajnálom Lacikát is és a szülőket is

2010. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!