Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba megfulladhat attól,...

Egy baba megfulladhat attól, ha eldugul az orra?

Figyelt kérdés
A babák 6 hónapos korig csak az orrukon át tudnak levegőt venni. Akkor ha például éjszaka eldugul egy baba orra és a szülő nem veszi észre, nem szívja le, akkor meg tud fulladni?

máj. 19. 04:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A fiamon úgy láttam szájon át is tudott lélegezni kis korában. Furcsának találnám ,ha meghalnának orrdugulástól!
máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Honnan kellene tudni, hogy eldugult az orra? Attól, hogy leszívod, mèg 2 perc múlva újra bedugulhat (legalábbis nekem simán van ilyen).

Ezek alapján szerintem csak a puszta véletlenen múlna, ha egy baba megéri az egy éves kort...

máj. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja főleg nem fulladás. Orrspary/kiszívod és alszik tovább.
máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem zavarja végképp semmi baj
máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fullad meg ettől. Valószínűleg méhen belüli hüvelyi úton történő fertőzés miatt az első hetekben sokat folyt a babám orra, szorcsogott, nehezen tisztult, sokszor horkolt is ezért álmában. Szerencsére az égvilágon semmi baja nem lett, kitisztult, kinőtte. Nem fulladsz meg te sem attól, hogy be van dugulva az orrod, igaz, sokkal nehezebben kapsz levegőt, de kapsz azért. :)
máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan lett náthás, a tesójától kapta el. Bedugúlt neki is állandóan, horkólt alvásnál. Éjszaka felkeltem kiszívni neki párszor. De tudott a száján is levegőt venni.
máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. Nem fullad meg ettől...
máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!