Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogják ezt túlélni a szülők?

Hogy fogják ezt túlélni a szülők?

Figyelt kérdés
Az előbb mondták a hirekben hogy a műszives kisfiú agyhalott. Hát úgy megsirattam szegényt, annyira sajnálom őt, a szülőket. Nekem is született halva baba, igy tudom milyen nehéz, de ez, szerintem milliószor rosszabb. Borzasztó lehet.
2010. okt. 28. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem tudnak mit csinálni,csak az nyújthat némi megnyugvást,hogy nem szenved,nem fáj neki,és hogy másban tovább él majd......én is megkönnyeztem,7 hónapos a lányom
2010. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkönnyeztem, borzasztó nehéz lehet a szülőknek, de talán vigaszt nyújt, hogy már nem szenved. Szegény kicsi bogár, alig élt, de egy életre való szenvedést elviselt. Részvétem a szülőknek, sok erőt kívánok a továbbéléshez.
2010. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia.én inkább nem is néztem mert nem birnám abba hagyni a bőgést.nekem is van egy 5 hós kisfiam
2010. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen helyzetekben Isten a képzeletünkön felüli erőt ad...

De ezt te már tapasztalhattad, ha a kicsid halva született.

Sajnálom, hogy ilyesmik vannak a világban és imádkozom, hogy jöjjön el Isten országa és legyen meg az akarata a földön is, mert ezt, ami ma megy, nem lehet ép ésszel kibírni.

2010. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam és én is sírtam.Szerintem ezt ép ésszel nem lehet kibírni.Nekem tuti nem menne.
2010. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam közben magamhoz öleltem 7hónapos kisfiamat és sírtam,elnem tudom képzelni mit éreznek és szenvednek a szülők:(én belehalnék ha a fiam haldokolna!
2010. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen isten az, aki kicsi gyerekeket hagy meghalni, vagy halva születni???
2010. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most mondták be,hogy meghalt.
2010. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is hallottam mikor mondták, részvétem a szülőknek. Borzasztó hónapok talán évek vannak előttük, de talán annyi vigasz (ha ezt annak lehet nevezni) hogy többet nem szenved kicsi teste. Hihetetlen hogy egy kisgyereknek ennyit kellett szenvednie, boldogság nem nagyon jutott szegénykének. Én sem értem ilyenkor az Istent, hogy hol van ilyenkor. :-(

4 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 29. 14:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Bár még annyit hozzá teszek hogy tőlem amit elvett, azt visszaadta, sokat kértem őt hogy adja "vissza" mert soha nem fogom kiheverni, és 12 év után itt van velem. Remélem most már vigyáz rá és a tesókra is. A lelkem is megnyugodott. :-)
2010. okt. 29. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!