Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen természetű 11 hónapos...

Milyen természetű 11 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! az én kisfiam szörnyen anyás,szinte wc-re sem tudok elmenni anélkül,hogy ne csimpaszkodna belém:)

továbbá az égvilágon semmi nem köti le /rengeteg játéka van/ csak akkor ha én mutogatom neki és csak addíg aztán már nem! Amúgy nagyon jó kedéjű babuci,egy igazi kis mosolyalbum!Szerintem jó természete van bár néha vannak hisztisebb napjai! nem tudom igazából mire vagy kiváncsi:)De egy biztos! Le sem tudom vakarni magamról!!!:))

2010. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy tündérke:)

iszonyat anyás, minden érdekli:)

alapvetően vidám, kicsiit visszahúzódó.

mindennel eljátszik akár meddig:)

otthagyom a 3éves nővérével órákig eljátszanak együtt:)

egy jószívű angyalka:)

11hós

2010. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 hós kislányom jókedéjű, vidám gyerek. Elvan mindenkivel. Eljátszik a szobájában akár egyedül is. Az idegen férfiakkal nagyon bizalmatlan. Mosolygós, örökmozgó.
2010. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és a te babócád?
2010. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kisfiú. Különleges nekem, okos, pakolgat, rakosgat, mindent megnéz, minden oldalról, hihetetlenül tud koncentrálni. Olyan édes, reggelenként feláll és nyújtja a kis kezét felém - mellettem van a kis helye - aztán kiemelem a rácsokból, átölel. Másokat is megvizsgál, mosolyog arra akik kedvesek vele.
2010. okt. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!