Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek az Ágnes név?...

Tetszik nektek az Ágnes név? Vagy már elavult?

Figyelt kérdés
Július 5-re vagyok kiírva a kislányommal és gondolkodtam az Ágnes néven, nagyon tetszik. Szerintem klasszikus.

máj. 7. 01:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy elavult. Szép név, és (sajnos) már ritkán hallom gyerekek körében. Szerintem szép, és nem megy ki a divatból mint pl a Piroska, Marika és társai. Ezek nekem regiesek, de az Ágnes nem. Szóval ha tetszik, adjátok neki nyugodtan 🥰
máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Szép név, kicsit régies, de nem öreges. Unokahúgomat is így hívják.
máj. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszik.
máj. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Unokahúgom is ezt a nevet kapta. Sztem ez a régi, de vállalható nevek közé tartozik és valóban nem tucatnév.
máj. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szép, klasszikus név. Az Ági becézés is jó. Add bátran, ha ez tetszik.
máj. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Szép név, én ismerek két, 6 év alatti vagány Ágit is. És ez legelább normális név.
máj. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Én nem adtam ezt, mert Ágnes vagyok, nem akartuk ugyanazt. De ha segít: szeretem a nevem :)
máj. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
70%
Nekem anyósom és "nagyanyósom" is Ági és vannak jó pillanataink. De a helyi állatvédő is Ági aki a környék legmenőbb, leglazább nője. Szóval nekem a név alapvetően szimpatikus, bár én mindig ahhoz kötök egy nevet hogy kik jutnak eszembe róla ilyen névvel. Pl Adolf vagy Viktor nevet nem adnék a gyerekemnek soha :D
máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem tetszik, öregasszonyos, de amúgy vállalható név, nincs vele baj.
máj. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Szép név, mi is gondolkodtunk rajta. Szerintem nem öreges.
máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!