Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekes anyukák? Milyen...

Többgyermekes anyukák? Milyen nemű gyermekeitek vannak?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert úgy veszem észre,hogy mostanában inkább egynemű testvérek születnek, legalábbis az ismeretségi körömben,rokonságban ez a jellemző. Nekem pl 2 lányom van.

Vagy lehet,hogy csak nálunk van így?


2010. okt. 28. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
lány-fiú-lány.
2010. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27 hónapos lányom sűrű sötét barna hajjal, 13 hónapos fiam sűrű vörös hajjal. Már volt olyan értelmes játszótéri anyuka, aki megkérdezte tőlem, hogy egy apától vannak-e. Hát nem cserélgetem a páromat ilyen sűrűn, és egy szerszámmal nem csak "egyfajtát" lehet csinálni. Most várom a harmadikat, de még nem tudom, hogy milyen nemű.
2010. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 szikra veronika ***** válasza:
Nekem két fiam van a szomszédnak meg két lánya
2010. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt tapasztalom,hogy az első 2 gyerek az ismeretségi körünkben azonos nemű,nekem 2 kisfiam van,és a legtöbb családnak,akikkel összejárunk,szintén 2 kisfiuk van.

A legjobb barátnőmnek 2 kislány van,most születik majd a 3.babája,ő is kislány lesz.

Egyetlen több gyermekes anyukát ismerek,2 lánya volt,úgy született a kisfiú,és a 4.baba is kislány.

A testvéreimnek,unokatestvéreimnek is szinte csak fiai vannak

2010. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1.lány 8 éves

2.fiú 6 hónapos

2010. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2fiu, a 3.remélem lány lesz! ;-) de ha fiú, akkor is imádnám!:-)
2010. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nekünk most mindenki azt mondogatja,hogy majd a 3. fiú lesz...

Én meg azt mondom rá, egyáltalán nem biztos,hogy fiú lenne, de nem is akarunk 3.at.

Mindig 2lányt képzeltem magamnak,kislánykoromtól kezdve, és nagyon boldog vagyok,hogy megadatott.

Féltem egyébként,mert a férjemék 3-an vannak fiúk. Persze tudom,ha fiam lenne,őt is ugyanígy szeretném:),de azért örülök,hogy így alakult.


Milyen sokan vagytok 3gyerekesek:)

2010. okt. 28. 16:06
 18/18 anonim ***** válasza:
2 lány, és jön a 3. lány :)
2010. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!