Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, hogy 1 év...

Mit csináltok, hogy 1 év körüli babátok lefekvés után 5 perccel is be legyen takarva?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kislányom, és nem tudom mit adjak rá éjszakára. A hálózsákot nem viseli el, mert nem tud benne mozogni, a takarót pillanatok alatt letúrja magáról. Vettem termo pizsit, de abban elalvás előtt nagyon melege van(dajkálós altató vagyok:)). Ti hogyan oldottátok meg?
2010. okt. 28. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a hálózsák vált be úgy, hogy szétbontottam az alját :-)

Így éjjel át is tudott jönni, ha akart.

Azt vettem észre, hogy csak azt nem tűrik, ha a lábuk be van takarva.

2010. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi több vékony takarót használunk és éjjel 3-4 alkalommal takargatjuk, ha kell. .. Hálózsák - gondolkozunk rajta, de felülre mit adsz, hogy ne saüljön meg, de ne is fázzon? Mert a hálózsák, amit én láttam, nem kezes.
2010. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vállas hálózsákot adok, mert különben egész éjjel takargathatom.2.5 éves.
2010. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk is a hálózsák vált be+vékony takaró.
2010. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most nálunk is a hálózsák vált be: 74-80-as ruhát hord a fiam, és 98-as hálózsákot vettünk neki. Széltében is és hosszában is majdnem kétszer belefér. Így már nem járkálok át éjszaka takargatni....
2010. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

86-os ruhákat hord a kisfiam, de én is 98-as, közepesen vastag hálózsákot vettem neki. Ujjatlan, de alá adok rá egy hosszú ujjú bodyt. Ez tökig elég neki. Ja, és ebben körbe bejárja az ágyat is, egyáltalán nem zavarja.


Ha semmi ilyesmit nem tűr meg magán, a pizsire húzz fel neki egy melegítő rucit.

2010. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13:10-es válaszadótól kérdezném, hogy nálatok hány fok van a lakásban? És nem fázhat úgy a babád, hogy a lábán nincsen semmi, csak a hálózsák?

(Ne vedd piszkálásnak, tényleg érdekel, pont egyik nap tettem fel egy hálózsákos kérdést, de még mindig nem jutottam dűlőre, hogy hol és mekkorát vegyek. Azért tőled kérdeztem, mert kb egy méretet hordanak a gyerekinek)Köszi

2010. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21 fok van nálunk éjszaka. Vettem az elefániban egy tök meleg, nagyon vastag hálózsákot, és ráadtam ugyanúgy egy hosszú ujjú bodyval. Szerencsétlen gyerek tiszta csatak volt, annyira izzadt. De a vékony nyáriban meg fázott. De szerencsére a Müllerben találtam olyat, ami bélelt ugyan, de nem halál vastag, és így egyáltalán nem fázik a picurom. Egyébként én sem értem, hogy miért, de nagyon valószínű, hogy az apjára ütött, nem szereti ő sem a meleget. Én vastag téli paplannal takarózom, és pizsiben alszom (párom szerint köntösben zuhanyoznék, ha tehetném). :)

Szóval én mindig azt vettem alapul, hogy milyen a tarkója. Az ennél vékonyabbnál nyöszörgött, fázott, a vastagabbnál pedig izzadt. De ez pont tök jó.

2010. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Akkor megpróbáljuk egy jó nagy hálózsákkal, hátha beválik.

Utolsónak: amikor kisebb volt a gyerek, én is egy szál body-t adtam rá a hálózsák alá és sosem fázott. Kb. 22-23 fok volt a lakásban.

2010. okt. 28. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
KÖSZÖNÖM :))))))))))))
2010. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!