Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltátok már, hogy...

Tapasztaltátok már, hogy babátok szája körül időnként elkékül a bőre? Ha igen, mi volt az oka, voltatok-e orvosnál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtom, hogy ugyanarról beszélünk-e... de a 13 hós fiamnak a szája fölött az orráig szokott elkékülni a bőr, amikor hosszú pancsi után kivesszük a kádből és törölközik, öltözik. A hidegtől. Nem fázós, igazi meleg kis baba, de a fürdés után kicsit áthűl. Mire felveszi a pizsit, elmúlik. Ilyesmire gondolsz? Mert nálunk ez szinte minden este van, nem orvosi téma, szerintem.
2010. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Születése után volt.Pár hétig.Nem vett rendesen levegőt,és emiatt volt.Ilyenkor meg kellett "piszkálni",hogy lélegezzen.De ő koraszülött,és ez okozhatta ezt.Szerencsére kinőtte.De mint azt előttem is írták,okozhat ilyesmit az is,ha fázik a baba.
2010. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nalunk szerencsere csak egyszer fodult elo,3naposan.a vedono tul szorosra kototte le a koldoket.A szaja korul kek volt,majd infarktust kaptam,mire levetkoztettem mar a laba is csupa kek volt.levettem rola a kotest es par perc utan visszajott a szine.jol megijedtem,es megmondtam a vedononek is,aztan nem jott tobbet.
2010. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos többször és nem lehet semmihez kötni. A gyermekorvos minimális szívzörejt hallott, kaptunk kardiológiára beutalót, de természetesen csak JÖVŐRE!!!!!!!!!adtak időpontot, így marad a magánrendelés a jövő héten.Egyébként kicsattan az egészségtől, nem gondolom, hogy baj lenne, biztos van rá magyarázat, reméltem már más is találkozott ilyennel.köszönöm válaszotokat!
2010. okt. 28. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hallott az orvos szívzörejt,(a kardiológián aztmondták nem gond, majd elnővi..) ő aztmondta, ez okozhat ilyen kékülést a száj körül! Bár a picimnek nem kékült a bőre. Szóval lehet, hogy mégis a szívzörejhez kötik majd!
2010. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!