Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 10hós babámnak csirkem...

Adhatok 10hós babámnak csirkemellből készült pörköltet, és sertés darálthúsból készült ételt?

Figyelt kérdés

kevesebb fűszerrel készíteném mint ahogy magunknak. A sertés husiból úgy gondoltam hogy ledarálom a combot, ráteszem a karfiolra, majd reszelek rá sajtot (már kapott) és bedobom a sütőbe. Mit a véleményetek?

Kicsit parázós anyuka vagyok a hozzátáplálás során, ezért is kérem a ti segítségeteket.


2010. okt. 27. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki nyugodtan mindkettőből. Én is szoktam és nem lett semmi baja. Nagyon szereti mindkettőt.
2010. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan
2010. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 27. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a combos recept jó de van foga? v. ledarálod?

én nem adtam disznóhúst egy éves kor alatt de adhatsz főleg a comb nem egy zsiros hús szóval lehet.


(nálunk a bolognai volt kedvenc de disznóhúsból nem lett finom ezért nem kapott.)

2010. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én még nem fűszerezek a 10 hónapos babámnak, max fűszernövénnyel (petrezselyem, kapor, ízesítek még hagymával, de semmi só meg ilyenek)

a védőnő tanácsára (plusz a neten olvasom az ilyen cikkeket)

sertéshúst sem adok még, a csirke után a pulyka következik


de mindenki másképp csinálja

2010. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10 hónaposan már ilyeneket ehet? Dejó! :) Sz én babám még csak 5 hónapos...

Bocsi az offért!

2010. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ehet szerintem is ilyeneket. A főzelékektől már égnek áll a hajam. Nekünk a csirke-pulyka egyszerre lett bevezetve, nem tettem különbséget a két mell között. Sertést nem kapott még.
2010. okt. 27. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!