Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használjak nagyon nagyon...

Mit használjak nagyon nagyon kiszáradt bőrre 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés
A kislányom popsiján van két hihetetlen száraz folt. Kenegetem testápolóval, de nem lesz jobb, sőt, már be is van repedezve. Segítsetek lécci!
2010. okt. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

excipial Lipoloition

cremor aquosa

Sanatopic

Dermax



de inkább vidd el bőrgyógyász lássa mert ha ekcéma kenheted bármivel nem fog elmulni csak receptre felirt krémmel.

2010. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos írt fel egy a vitaminos krémet. Kislányom nyaka volt nagyon kiszáradva. Nekünk bevált. Szintén 8 hónapos :)
2010. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári bőrzsírozót írt fel a dokink, nagyon szép lett tőle a bőre. Recept nélkül is lehet kapni sztem, csak drágább kicsit.
2010. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nyál nagyon kicsípi mindkét pofiját neki, estére mindig bekenem fürdetőkenőccsel. Amikor meg nagyon kidörzsöli pluszba a textílpelussal akkor a doktornéni írt fel egy sebkenőcsöt amit a patikában kevernek ki. Nekem eddig mindig segített, reggelre szép volt a bőre már.
2010. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!