Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a gégeporc gyengeség tünetei?

Mi a gégeporc gyengeség tünetei?

Figyelt kérdés

Mert a ksifiam kb 2 hónapja hörög!

Nem folyik az orra ,nem lázas ,semmi baja nincs ,jókedvü!!

A dokinőnk félre hallotta és azt mondta hogy enyhe hörghurutja van a kicsikémnek!!

nos kapott rá antibiotikumot aminek egyáltalán nem örültem ,de azt mondta elővigyázatosságbóé adja!!

meg köptetőket is irt fel!

Na már most beszedtünk mindent szépen ,és érdekes hogy most is hörög!!

De a tüdeje tiszta hála istennek!

Azt mnodták leeht hogy gégeporc gyengesége van a babánaknak amit ki fog nőni!!

Kérem akinek a babájának ez a baja vagy tud valami megnyugtatót irni kérem irjon!!

tiszta ideg vok miatta

Üdv egy 5 hós baba anyukája


2009. jan. 4. 22:14
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Sziasztok, nekünk is gégeszűkületet+stridort diagnosztizáltak, már a születése után, 10 napos koráig volt at 1-es klinika PIC-en, majd a csecsemőn, nekünk olykor van kukorékoló légzés is. Sajna nem sok info van, itt se nagyon reagálnak a kérdéseimre, amit nyitpttam. Mi is 11. kerületiek vagyunk, valamelyikőtök írta, h. itt lakik. Semelyikőtök nem engedélyezte az email írást, így csak remélem, hogy benéztek. Nekem írhattok emailt is. Mi pulmonológushoz járunk a sridor miatt, volt gégetükrötés is, gondolom akkor nekünk súlyosabb...
2010. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdező írhatta hogy a 11. kerületben lakik mert én nem arra lakom. Nekem a nagyfiam teljesen ki is nőtte ezt a gégeporc gyengeséget és szerencsére neki nem is volt más problémája evvel kapcsolatban. Sajnálom a babádat hogy ilyen komoly vizsgálatokon kell átesnie. Mennyi idős most? Mit mondanak az orvosok, kinövi? Ha gondolod neked is ajánlom azt a doktornőt akinél mi is voltunk. Velünk nagyon kedves volt és érthetően elmagyarázott mindent a problémánkkal kapcsolatban.

2010. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Szia, köszi, de nekünk nem gégészhez kell járni kontrollra, hanem pulmonológushoz, mivel neki durvább a dolog, nem is várhattunk volna a tükrözéssel, mivel lélegeztetve is volt. Így már tudjuk, hogy konkrétan a gyűrűporccal van a gond, és nem tudnak vele mit csinálni. A stridor miatt kell járnunk, egyébként szintén az 1-es klinikára, Dr. Kovács Lajoshoz.

Nektek nem volt stridorotok? Lehet, hogy a gégeporc gyengeség nem ritka, de így összetetten még nem találtam senkit, akinek mellé stridora is van... :((

2010. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
a és mennyi idősen nőtte ki, mikor kezdett jobb lenni?
2010. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
azt elfelejtettem, hogy most lesz még csak 2 hónapos, és kb 1 év alatt növi ki.
2010. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem, az én fiamnak nem volt mellette szerencsére semmi más problémája. Ezt egyébként olyan egy és másfél éves kora között nőtte ki. És a stridorra mit mondanak, kezelhető és kinövi azt is?
2010. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Szia, állítólag együtt növi ki mindet, mert egyik okozója a másiknak, de jövőhéten szerdán megyünk a pulmonológushoz kontrollra, akkor jól kikérdezem.

Gégeporc gyengeség nem ritka, de a mienk kissé összetett, a stridor miatt. Ilyennel még nem találkoztam, akinek mindkettő volt. Konkrétan nekünk a gyűrűporccal van gond. és szabálytalan alakú, ezért a gégefedő nem zár rendesen, emiatt meg vigyázni kell a félrenyeléssel!

2010. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!