Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazáskor hogy oldjátok meg...

Utazáskor hogy oldjátok meg az etetést?

Figyelt kérdés
Anyatejes babának ha elmentek valahova hosszabb időre, és tudjátok hogy nem fogtok tudni szoptatni ha megéhezik, hogy oldjátok meg? Mivel tetetitek? Tápszerrel?
2010. okt. 26. 11:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ahol éhes lett, megszoptattam, mindenhol félre lehet vonulni.
2010. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudod, tényleg lehet bárhol szoptatni, csak akarni kell. Nem azt mondom, hogy kapd elő a cicidet a 28 fős társaság kellős közepén és mutasd be, hogy hogy kell csak azt, hogy mindig van egy csendesebb zug, ahol szépen leülhetsz, a baba feje jóformán teljesen eltakarja a melledet, amit nem, azt esetleg egy textilpelenkával eltakarhatsz. Én biztos, hogy nem mű kajával etetném a gyerekemet (nem is etettem 8 hónapos koráig, addig volt anyatej), ha van természetes, egészséges, jó a tarsolyomban. Neki most arra van szüksége, és nekem most az a feladatom, hogy a neki legjobbat előteremtsem.
2010. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!