Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazáskor hogy oldjátok meg...

Utazáskor hogy oldjátok meg az etetést?

Figyelt kérdés
Anyatejes babának ha elmentek valahova hosszabb időre, és tudjátok hogy nem fogtok tudni szoptatni ha megéhezik, hogy oldjátok meg? Mivel tetetitek? Tápszerrel?
2010. okt. 26. 11:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16 napos a babó
2010. okt. 26. 11:54
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez most furcsa lesz de mikor mondja valaki hogy nem etetheted meg a babádat ott és akkor amikor éhes?


nem tudom elképzelni.főleg egy ilyen kicsit.

2010. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

miért nem szoptathatod? namind1. talán azt lehetne,h fejegeted,kis adagokba-amiket eszik lefagyasztod,amikor mentek viszed hűtőládában,és amikor éhes ételmelegítővel kiolvasztod és aodaadod.


de még mindig nem értem h ha cumisüveget adhatsz neki,akkor cicit miért nem? lehet kulturáltan szoptatni

2010. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

autóval utaztok? Ha igen, álljatok félre egy parkolóban, és az autóban szoptasd meg.

Ne adj neki tápszert ha nem muszály, örülj h van tejed.. nagy kincs, nekem alig volt. ;-(

2010. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem tudok olyan helyzetet, ahol nem szoptattam volna meg a babámat, mert éhes. Tuti nem adnék ezért neki tápszert.

Én soha nem szoptattam közönség előtt, de autóban minden gond nélkül. Volt egy szupi szoptatós kendőm, és nem volt gond.

Ha autóval mentünk, megálltunk, szopizott, és mentünk tovább. Nem árt a pihenés sem neki útközben.

2010. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


utolsó , ilyenem volt.

2010. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én gondolom hogy mire érti a kérdező. Mert általában természetes látvány, hogy egy anya nyilvános helyen szoptat egy pár hónapos csecsemőt (igaz nem mindenkinek). De arra már több ember rácsodálkozik, ha egy kb másfél éves kisgyereket szoptat, aki már nem kisbaba. Ha ez az ami zavar téged, akkor szoptatsd meg kocsiban, vagy menjetek be egy wc-be, mert az mindenhol akad, és ott szoptatsd meg. Senki nem fogja észrevenni.
2010. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsónak 16 napos a baba, és a vécében még akkor sem szoptatnék, ha ez lenne az utolsó lehetőség.
2010. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
MONDOM 16 NAPOS A BABA!!!!!!!!!!!! Az autós dolog jó de sajna nem a párommal megyek igy kétlem hogy hasznositom most...de köszi!
2010. okt. 26. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, 16 hónaposnak olvastam. Amúgy egyszer láttam lenéző pillantásokat, mikor a sógornőm a 2 éves gyerekét nyilvánosan szoptatta. Akkor inkább megyek a wc-be, minthogy az ilyen emberek tekinteteit lássam. Nem lesz semmi baja tőle. Az ilyen pici babámat viszont én is simán szoptattam nyilvánosan.
2010. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!