Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek befulladt a babája...

Akinek befulladt a babája bronchitis miatt, hányszor fordult elő? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
19 hós kislányomnak bronchitise volt. Kórházba vittük éjszaka mert a sok váladéktól fuldoklott. Azonnal hazaengedtek minket, már jól van. Most akkor ez mindig elő fog fordulni,mit tegyek ha igen? Megelőzhetem? mire figyeljek? Miben változik az életünk?
2010. okt. 25. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy nem a kérdésedre válaszolok de sima köhögésből lett fuldoklás?És volt már ilyen?Nekem tegnap a 3 hónapos kislányom a szívrohamot hozta rám ő is ilyen fulladás szerűen kezdett el köhögni a szeme vérvörös lett és tiszta könny utána elalélt a kezembe !Kihivtam a mentőket be is vittek minket a Heim Pálba mert valamit halottaka tüdejében de ott orrleszívás után már semmit nem halottak ezért hazaengedtek!Azt mondták felső léguti fertőzés!a TÜDEJÉVEL HÁLISTENNEK SEMMI SE NEM LÁZAS CSAK KÖHÖG ÉS FOLYIK A KIS ORRA DE AZ NAGYON!nAPONTA ÉS ÉJJEL KB.15-20-SZOR SZÍVOM A KIS ORRÁT!
2010. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nappal 1*2* köhögött este felé, de azelőtt már 3 napja lázas volt. Szóval éjjel 1kor nagyon elkezdett köhögni és a sok váladéktól fuldoklott, mintha a vizet félre nyelte volna, de sokáig tartott a kórházban hányt egyet és utána "jól" volt. Másnap is nagyon köhögött és mkor kihányta a dzsuvát jobban lett.
2010. okt. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!