Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok 6 hósnak...

Mit használtok 6 hósnak éjszakai felébredésre? Nem jön a foga nem fáj a hasa, nem éhes. Minden kis zajra felriad. Pl: hűtő bekapcsol, apa horkol, vagy csak betakaródzok és susog a paplan.

Figyelt kérdés
félóránként felkel. nem sír, csak fent van. ill. azért sír mert már nagyon álmos és nem tud elaludni. vibrucol, chamomill, sedatif nem használ. én már nem élek, csak vagyok. ez már az egész család egészségét veszélyezteti. doki szerint nincs baja. mi a fenét csináljak vele?segítsetek, már autót se merek vezetni mert nem vagyok beszámítható!
2010. okt. 25. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Végig jártam ezt az utat a lányommal.14 hónapig minden éjjel 6x7x e´bredt.....Aztán kinötte.Nekünk sem használt semmi.Elmúlt.Most már átalussza az éjszakát.Ki kell bírni.Tudom,hogy nehéz,de ez van.Próbálj pihenni mikor apa otthon van.Most a fiam szintén zenész.....3 hónapja minden éjjel 4x 5x ébred.....7 hónapos múlt.


Nem tudjátok külön szobába tenni???

2010. okt. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra tudok gondolni, hogy lehet, hogy túl sokat alszik napközben. Szerintem egy 6 hónaposnak elég már kettőt aludnia. Természetesen, ha nagyon fáradt nem kell kész akarva fenntartani. Ha nem éles hangon sír fel, akkor tényleg nem a foga bántja...Úgy sajnállak, hogy ilyen kimerültek vagytok :(((
2010. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem tudom hogy lehet ezt kibírni. nem kell vkinek kölcsön egy tündérke egy hétre? csak poén!!!
2010. okt. 25. 06:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjátok megoldani, hogy legyen külön szobában, külön ágyban?

Folyamatosan nyílik ki az értelme, erősödik a hallása, sajnos nagyon úgy tűnik, hogy zavarjátok őt. :(

2010. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!