Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy vagy két gyermeketek van?...

Egy vagy két gyermeketek van? Mennyivel nehezebb ha nehezebb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak a 20 hós kisfiam van. Szeretnénk neki tesót majd 4-5 év múlva. Sztem nehezen bírnám jelenleg egy picivel kisfiam mellett. Nagyon jó gyerek,szófogadó, de nagyon örökmozgó és eleven.
2010. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van. 16 hónap a korkülönbség. Nem mondom, hogy könnyű, de azért simán bírom, pedig segítségem sincs. 22 és 6 hónaposak
2010. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagy 13 éves,a pici pedig 5 hónapos. Sokat segít a nagyfiam,imádja a húgát:-)Persze nem erőszakolom rá a dolgokat,szívesen teszi,meg játszik a pici lánnyal.
2010. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 gyerekem van. 5,5 éves 3,5 éves és 16 hónapos lányok. Egyről kettőre sokkal nehezebb volt "váltani", mint kettőről háromra.

Természetesen nehezebb több felé figyelni. Mindenből egy kicsivel több hárul rád, viszont sokkal ügyesebben fogsz tudni szervezni pár hónap után. Én már úgy belejöttem, hogy sokszor azon gondolkodom, vajon 1 gyerek mellett hogy nem volt időm semmire, amikor most még simán jut olvasásra, pihenésre is. :)

2010. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

2 kisfiam van 4 év különbséggel.

Könnyebb,de nem azért,mert a pici könnyebb eset.

Amikor az első kisfiam megszületett,anyósoméknál laktunk,megkeserítette az életemet,egyáltalán nem álltunk jobban anyagilag sem,mert mindenbe fizettem a 30%-ot,adtam bele pénzt a kosztba is és még vásároltam is minden másnap(6 emberre),utána laktunk az én apámnál is,ő meg a férjem életét keserítette meg.Anyósom nem volt egyébként sem nagy segítség,mert nem mertem ráhagyni még egy fél órára sem a kicsit,mert még várandós voltam,amikor kijelentette,hogy minek a gyereknek anyatej,ihat kakaót is:(,ki tudja mivel etette volna,egyébként is tejérzékeny.

A második babánál már sikerült külön lakni mindenkitől,így kiegyensúlyozottabb az életünk.

Semmi segítségem nem volt első perctől,mert a férjem nem vehetett ki szabadságot,de egész jól megoldottam mindent.

Sokat vagyunk itthon egyedül,apa 2 helyen dolgozik,hogy minden rendben legyen.Ő az anyagi háttér,én a lelki vagyok.

A fiaim imádják egymást,és ez a lényeg:)!

2010. okt. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!