Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba 2-3 hetes, nyugtalan,...

Baba 2-3 hetes, nyugtalan, rugdalózik, nyüsszög.. stb. Valami ötlet/tipp, hogy mi válhat be ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kezdő apuka vagyok, így örülnék bármilyen jó tanácsnak ami segíthet egy két-három hetes babánál, ha nyugtalan (vagy annak látszik), rugdalózik, nyüsszög és gyakorlatilag nap közben nem tud/akar elaludni. Nem igazán tűnik éhesnek, nem vágyik rá. Pelus ellenőrizve/cserélve folyamatosan. Nem tűnik hasfájásnak, nem 'feszül' a teste, szimplán csak 'valami baja van' ránézésre. Szívesen veszem bárki tanácsát ebben a szituban (kinél mi vált be ilyenkor, mivel próbálkozzak... stb) :) Köszönöm előre is!
febr. 16. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a hasa fájhat neki?

A gyógyszertárban tudnak adni rá készítményt ha esetleg az lenne.


Espumisan, biogaia, ilyesmit.

febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Vedd fel, általában az segít.
febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg egy összegöngyölt takarón hasra fektetni.
febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2-3 hetes baba az esetek nagy részében testközelségre vágyik.
febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre szavazok! Közelség.
febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Megpróbálom az általatok javasolt dolgokat!
febr. 16. 18:59
 7/11 A kérdező kommentje:
1.)-esre válaszom: Őszinte leszek, kezdő apuka vagyok így nem igazán tudom fixre mondani, de a máshol olvasható tünetek (kontrollálatlan sírás, ökölbe szorított kéz, görcsös pózok.. stb) nem igazán vannak meg. Sírni még most sem sír... csak a fent leírt 'tünetei' vannak :)
febr. 16. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, le akartam írni a hasfájás tüneteit, de úgy látom már utanajartal 🙂

Akkor valóban a közelség a baj, szeretne hozzátok közel lenni 🙂

febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a testközelségre, vagy még egy ötlet, hogy olyankor kezd álmosodni. Ilyen pici baba még nem sokat bír alvás nélkül. Az enyém 20 perc után már nyűglődött, még 20 perc múlva aludt el.
febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit próbáltatok?
febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!