Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának reggelire...

7 hónapos babának reggelire adnék Sinlac-ot, hogy keverjem be? Adhatom egyátalán reggelire? Legyen olyan pépes, mint a dobozon, vagy inkább folyós állagúra? Milyen arányban keverjem?

Figyelt kérdés

A többi étkezés így néz ki:

- tízórai gyümi

- ebéd, (általában húsos) főzelék

- uzsonna tejpép

- vacsi tápszer (Jó éjszakát, vagy hasonló)


2010. okt. 24. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Keverd úgy, ahogy a dobozon van, mert a sinlac folyik mint a fene. Én jobban szeretem a tejpépeket. Milupa HA vaníliásat szoktam adni neki.
2010. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem sem nyerte el nagyon a tetszésemet ez a Sinlac, de valamiért az orvos ezt írta fel, egyébként nem tudom, hogy mikor akarta, hogy adjam, mert mondtam neki, hogy estére már másikat adok.

Akkor pépesre csinálom és már reggel kanalazunk.

Csak azért fura, mert pont azt jegyezte meg, hogy a babámnak még többször kéne folyékony táplálék, mint kanalas... na mindegy, szerintem ő maga sem tudta eldönteni, hogy mit akar.

2010. okt. 24. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az én kislányom is így evett hét hónaposan, mint a tiéd, sőt, most 9 hónaposak vagyunk, és most is így eszik. Egy éves koráig reggel -este elég a tápszer. A sinlac a pép helyett jöhet számításba. Én nem adnék neki sinclacot is meg pépet is egy nap mert mindkettő gabonaforrás.
2010. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de akkor nem értem, hogy a "baromi jófej" orvosunk miért a Sinlacot írta fel nekünk egy normális tápszer helyett, amit akkor reggelre tudnék adni?!

Ezek szerint akkor vehetek egy újabb doboz tápszert és a tejpépet kiválthatom a Sinlac-kal? (ha megeszi)

köszi mégegyszer, sejtettem, hogy nem lesz úgy jó, hogy reggelire megy a Sinlac :-S

2010. okt. 24. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!