Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen praktikákat tudok...

Milyen praktikákat tudok bevetni az ellen hogy enyhitsem a fogfájását?

Figyelt kérdés

Ma 7.hónapos a kisfiam, és szinte biztos hogy a foga jön és azért sir hangosan, még a homloka is meleg volt.

Hajnali 4-kor, és 5-kor nagyon üvöltött, és fél órába tellt mire megnyugodott és én is fél 1 kor aludtam el, úgyhogy elhihetitek milyen éjszakám volt:(

Segitsetek irjátok le nekem, hogy mit tudok tenni hogy enyhitsem a fogkilöködédét, mit tudnék venni a boltopkban , gyógyszertárakban?

Házi praktikák is mik lehetnek esetleg?

Előre is köszsönöm!


2010. okt. 24. 07:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, igen nem kéne belekötni a szavamba. Csak annyit szerettem volna tudni, hogy hogyan tudnám ENYHÍTENI VAGY SEGITENI A FOGFÁJÁSÁN. Mit nem lehet ezen érteni????
2010. okt. 24. 11:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem érteni nem lehet kedves kérdező...az enyhíteni és amit írtál, hogy "az ellen, hogy enyhíteni", az egymás ellentétei. pff
2010. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves "kötekedő",tudod milyen érzés, egy fogfájós, nyűgös, sírós gyerek mellett nem aludni, óránként felébredni, és látni hogy szenved. Valószínű nem , mert neked az a legnagyobb problémád hogy hogyan fogalmazott az, akinek reggel az az első dolga, hogy segítséget kérjen mit vegyen szegénynek, hogy enyhítse a fájdalmát. Aki segíteni szeretne annak fel sem tűnik, mert nem ezzel foglalkozik.

Néhány ember olyan szánalmas!

2010. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez igy van, különben is szerintem minden normális,ember értette a kérdésemet, hogy valójában miről is van szó, és nem azzal kötekedik, hogy ki mit irt el véletlenül. Lehet neki nincs is gyereke, különben sem az számit, hiszen a kérdésem egyértelmü volt. Te például azt szeretnéd, hogy a gyerekednek fájjon a foga, és azt hogyan lehetne rá segiteni hogy minél jobban fájjon neki????
2010. okt. 25. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!