Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen praktikákat tudok...

Milyen praktikákat tudok bevetni az ellen hogy enyhitsem a fogfájását?

Figyelt kérdés

Ma 7.hónapos a kisfiam, és szinte biztos hogy a foga jön és azért sir hangosan, még a homloka is meleg volt.

Hajnali 4-kor, és 5-kor nagyon üvöltött, és fél órába tellt mire megnyugodott és én is fél 1 kor aludtam el, úgyhogy elhihetitek milyen éjszakám volt:(

Segitsetek irjátok le nekem, hogy mit tudok tenni hogy enyhitsem a fogkilöködédét, mit tudnék venni a boltopkban , gyógyszertárakban?

Házi praktikák is mik lehetnek esetleg?

Előre is köszsönöm!


2010. okt. 24. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szeres Chamomilla vagy ha tudsz szerezni Osanit

Nurofen

Gyerekorvos tud felirni Suspensio Anaestheticát (Lidokainos)

Dologél (?) gyógynövényes kenőcs fogra

Vinorcul kúp (nem tudom van e még?)

Hűtőrágóka

Van még egy krém gyógyszertárban az is Lidokainos csak nem jut eszembe a neve

Nekem ennyi jutott az eszembe.

2010. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
eszembe jutott Dentinox gél
2010. okt. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
js és lemaradt a borostyánnyaklánc esetleg azt is megpróbálhatod.
2010. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szia,

- dentinox jó, de csak napi homszor lehet, én alváshoz használom meg az éjszakai ébredésekkor. Egyből elzsibbasztja.

-dologélt bármikor kenheted, nekem az is van, és használom.

-viburcol kúp van itthon, nagyon dícsérik, azt még nem használtam.homeos, de azonnal ható.

-chamomilla 15 is van itthon, de azzal az a gondom mivel homeos , az elején felerősíti a fájdalmat majd pár nap múlva hat(ezt pont emiatt nem alkalmazom)


nekünk pont 1 hete kezdődött a neheze, hétfőn este áttörte az ínyt, szerdán már jobb volt, ma a másik is áttörte, tehát keddig megint nyűgös lesz, de a másodikat már jobban viselte.


nekünk nubys cumink van(spar, cora lehet kapni)pici göbök vannak pont az ínyénél és az is masszírozza.szerintem ez segített a legtöbbet.


ennyi jutott eszembe.

Kitartás neked is...

2010. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az elsőt annyiban javítanám, hogy Viburcol a kúp neve.

Chamomilla 15 CH, akár óránként adható 5 golyó, ennyi idősnek még forralt vízben v babavízben feloldva.

2010. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

dentinoxot háromszor...

elírtam.

végszükségre nurofen kúp is van..de azt csak akkor akarom adni, hanem alszik, mert az senkinek sem jó

2010. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mármint a nem alvás nem jó...fáradt vagyok:-)
2010. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. Bocs elirtam de én is fáradt vagyok.
2010. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"az ellen hogy enyhitsem a fogfájását?"

vagyis éppen nem enyhíteni akarod?

könyörgöm ne fogalmazzunk már ilyen nyakatekerten!

2010. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ne kössünk már bele a kérdező minden szavába, ha tanácsot nem tudunk adni.....

Én azt olvastam, hogy ha fekvéskor jobban szenved a fogfájástor, akkor érdemes pár centivel megemelni a kiságy fejrészét, mert akkor nem jut annyi vér a fejbe, kevésbé kínzó a fájdalom. Nem próbáltam még, de logikusnak tűnik. Megkönnyebbülést kívánok a picúrkának!:)

2010. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!