Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a Viburcol...

Lehetséges, hogy a Viburcol kúp az első éjjel használ, a másodikon nem?

Figyelt kérdés
Első alkalommal, mikor beadtam 5 hós kislányomnak, egész jól aludt. Múlt éjszaka viszont semmit. :-( Pedig már úgy örültem, hogy használ nekünk. Még egy ilyen éjszaka, és végem!:-(
2009. jan. 4. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Egyébként az első pár nap használat után elvileg éppen az ellenkező hatást adja, amit várunk a homeos készítmények. Nálatok ez hogy fordulhatott elő...? Csak arra tudok gondolni, hogy velünk is hasonló történt, és szerintem hol hat ez a kúp, hol nem. A babánk szervezete így fogadja be. Igazából kúp nélkül is uaz lett,mint kúppal, ugyanúgy felébredt a lányom és volt, hogy ugyanúgy többet aludt. Tehát nekünk semmit nem ért. Másnak nagyon beválik, van akinek abszolút nem. Jön a fogatok szerintem, és teljesen együttérzek veled, én sem bírom az ilyen éjszakákat. Próbálj a babáddal pihenni többet napközben, és haszoptatod még, néha vedd magad mellé éjszaka az első ébredés után, és csak adj neki kis cicit, vagy vizet. Kitartást!
2009. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Szoptatok még, bár most olyan mintha kevesebb lenne a tejcsi, vagy többet eszik a babó. Amúgy magam mellé vettem éjszaka, de mindegy volt Neki, ébredt sokszor. Jön a foga, 1-jén vettük észre, h alul az egyik áttörte az ínyét. Ezért is vettem a kúpot, úgy megörültem, hogy milyen jó hatása van. Ezek szerint valszeg csak véletlen volt. Azért még ma estére teszek 1 próbát.

Kellemes 7végét Neked!

2009. jan. 4. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:
KIEGÉSZÍTÉSKÉNT ADD NEKI A HOMEÓS CHAMOMMILLA VULGARIS 15-30CH TUTTI SIKER FOGZÁSKOR
2009. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!