Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babámat hogy szoktassam...

1 éves babámat hogy szoktassam le arról h minden szöszt amit talál megegyen?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdett csippenteni, a szöszöket mindig nekem adta nagy lelkesedéssel, de egy ideje mindent de mindent a szájába tesz (haj, fecni, szösz), Takaríthatok reggeltől estig, akkor is talál vmit és a lényeg úgyis az lenne h megtanulja h nem szabad. Rászólok, elkérem tőle, de aztán csinálja tovább. Nem is lehetek mindig a sarkában...
2010. okt. 23. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek....nálunk is ugyanez volt...kb 10 hónapos kora óta és úgy 14 hónapos koráig.

Én is a falat kapartam, mert akármit csináltam, mindig talált valamit. Egy ideig a cumi jó terelő eszköz volt, ha az volt a szájában, akkor nem vett fel a földről mindenfélét. Szerencsére "csak" egy szájpenészt kapott el, pedig rettegtem, hogy mit fog összeszedni, hiszen minden koszt nem tudok eltüntetni, pláne nem kint...

És kb 14 hónaposan egyik napról a másikra elhagyta ezt a szokását. Csak ételt rak a szájába, mást nem.

Úgyhogy azt tudom mondani, hogy türelem, kitartás és azért figyelj oda, amennyire csak tudsz.

2010. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!