Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hós babátok hányszor...

8-9 hós babátok hányszor szopizik még, és átlag hányszor ébred éjszaka, hogy szopizzon?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném első sorban akik 6 hónapig csak anyatejet adtak neki.
2010. okt. 23. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
a fiam hat hónapos koráig csak anyatejet kapott,viszont éjszaka enni nem kelt fel két hónapos korától.Napközben 8-9 hónaposan a szilárd kaják mellett olyan 4-5 alkalommal cicizett.Amíg csak cici volt, addig napközben két óránként kérte.
2010. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dettó. Az én babám is előtte 2 óránként cicizett, most kb. 4-6 alkalommal. Akkor ezek szerint nem sok. Köszönöm
2010. okt. 23. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok.én nem tartottam soknak, mert csak 1-2 percig tartott a reggeli és az esti kivételével.Csak ez a kettő volt teljes étkezés, a többi csak szomjoltás inkább.Ezért is választottam el 11 hónaposan.
2010. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam 8-9 hós korában már nem kelt éjszaka és csak reggel és este cicizett. A lányom 10 hónapos még mindig ébred éjjel 1-2szer akkor is cicizik illetve nappal 3szor szóval összesen olyan 4-5ször.
2010. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányom ennyi idősen naponta 5-6x, plusz éjjel 1-2x. Kóstolgatott már naponta többször is, de fő eledele még az anyatej volt.
2010. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én 9 hós fiamnak is fő eledele még az anyatej.

Éjjel 1-szer kel fel cicizni.

Napközben eszik egy keveset,de 4-5 ször szopik.

2010. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!