Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ (t) valaki Stérimar...

Használ (t) valaki Stérimar orrsprayt a babájánál?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak. Szerintem nátha van kialakulóban náluk, de szeretném megelőzni. Nincs még semmi más, csak közben eldugul az orruk és hangossabban szuszognak. Használjam nekik, vagy inkább várjunk és ha más is jelentkezik irány az orvos? Ja, elfelejtettem írni, hogy hat hónaposak múltak.
2009. jan. 3. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én ezt használom a lányomnál, ö most volt karácsonykor 4 hónapos. 2 hós kora óta használom, mert neki minden nap eldugul az orra, de a gyerekorvos azt mondta, hogy ez nála nem nátha, hanem ilyen alkat. Én nagyon szeretem mert az orrszívóval (kézi) nagyon megkinlódtunk és nem nmindig sikerült kitisztitani az orrát. Így mindig fürcsi után befujom neki várok pár másodpercet és gyönyörűen kiszedi egy szivásra az orrszívó neki.
2009. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is egész pici kora óta használom, csak ajánlani tudom!!!
2009. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is 2 hós kora óta használom befújom vele és utánna orszívós porszívó. Nagyon szépen kiszedi.
2009. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is használtam, de nem szerettem mert egyrészt nem esett kézre a befúvókás része, másrészt meg elég kellemetlen ahogy a víz nagy erővel kijön belőle ezért már inkább a Fluimárt használjuk, az szerintem jobb mert könnyebb befújni vele és nem olyan nagy erővel nyomja ki a vizet ezálltal a babámnak is kevésbé kellemetlen.
2009. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó, de a Fluimar sokkal jobb!
2009. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fluimare-t használok. A streimart is használtuk, de sok orrspray jön belőle, a fluimare-ból kijött spray bőven elég. Várunk kb. 5-10 percet és kiszívom orrszívóval.Tényleg jobban kézre is ál.
2009. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!