Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babam 5honapos mult par...

Babam 5honapos mult par napja. Aggaszt h a kis lustija csak egy helyben fekszik amikor lent van, es ugy nezlodik, esze agaban nincs forogni ha elis forditom visszahuppan. Hason pedig utal. Aggodnom kene? Meddig normalis ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam ugyan 7 és fél éves, de volt baba. Májusban született, és decemberben, amikor már 7 hónapos volt, még semmit nem csinált. Nem mászott, nem forgott, nem ült, stb. Aztán januárban, mintha valami csoda történt volna, egyik nap felült, másik nap elkezdett mászni, és két hét múlva lábra állt és elindult. Ezeket azért tudom ennyire pontosen, mert 5 hónapos kislányom miatt állandóan nézegetem a fiam babanaplóját, mert ő meg már annyi mindent csinál, hogy furcsáltam. Szerintem ne aggódj. A fiúk mindig is lustábbak, legalábbis ezt szokták mondani. Ha mégis aggaszt a dolog, akkor feltétlen beszélj az orvossal és a védőnővel. Jó babázást.
2009. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem szólj a védőnőnek vagy a gyerekdokinak.

Az én fiacskám is 5 és fél hónapos volt mire átfordult. És elég lusti volt másokhoz képest, meg később is csinálja a dolgokat (most 15 hós és még nem megy).

De őt rendszeresen hasra tettem először csak pár percig, aztán egyre nyújtva az időt. Mert abból lesz a megfordulás meg a kúszás, a 4 kézlábazás , mászás stb.

Felülni nekem csak utána ült fel (kb.8 hónaposan).

2009. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld kicsit noszogatni baba-mama torna hasonlók.én azért megemlíteném a védőnőnek..
2009. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke.Egyepkent noszogatom.Esetleg tud valaki ilyen segito torna gyakorlatokat,amivel segithetem?
2009. jan. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!