Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valamit csinálni egy...

Lehet valamit csinálni egy két hetes körüli babával az esti (5től kb 8ig) tartó nyűgös időszakban?

Figyelt kérdés

Napközben sűrűn(2 óránként)eszik mert sárga még:(. Ilyenkor végig ébren van, bömböl- nézeget- bömböl. Talán majd ha mehetünk sétálni a levegőre jobb lesz?

Egyáltalán mennyit"lehet" ébren ennyi idősen? Kell vele már "játszani"? Vagy szÍnes forgó bigyó az ágyához?


2010. okt. 21. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták, hogy ne altassam úgy, de ha máshogy nem ment nem tehettem mást. Az elején mikor még olyan kicsi volt mint most a te kisbabád én is úgy voltam nyugodt, hogy elaludt hason és utána átfordítottam a hátára. De csak este volt így nappal hagytam akkor ott voltam láttam végig még aludt. Utána mikor már nagyobb volt kb 1 hónap akkor már nem forgattam. Az hogy miért nem alszik ha álmos, hiába teszel vele bármit az azért lehet mert túl fáradt és már ettől nem tud aludni, az a baj hogy az se jó ha túl hamar akarod elaltatni az első álmosságra utaló jelek megjelenésekor és az se ha túl későn amikor már átesik a holt ponton mert akkor van az hogy a fáradtságtól nem tud elaludni. Sajnos ez nagyon nehéz és rossz mert ahogy nől úgy változnak a jelek is amiket meg kell tanulnod. Én most 3 és fél hónaposan már tudom mikor kell altatni eddig csak kínoztam én is...
2010. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nnna! Ma kiálltunk az ablakba, sarkig nyitva és olyan jót nézelődött Baba, hogy 10perc után elaludt. Felébredt ugyan sokkal fürdés előtt, üvöltött is még de Így csak másfél óra volt három helyett:). Most pedig hason durmol. Kókuszmatraca van, légzésfigyelő is működik, eddig összesen a két hét alatt 6x ha bukott minimálisat, szóval remélem a praktikák segÍtségével ügyesedünk (mi szülők) és Babának is jobban sgÍtünk:).

Köszi!

2010. okt. 22. 21:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ezt írtad, és hogy javult a helyzet remélem most már jobb lesz! Jó babázást.
2010. okt. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!