Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdélyi vagy erdélyből kivándo...

Erdélyi vagy erdélyből kivándorolt anyukák! Az alábbi tejtermékeket mikor adhatom 9 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Bocsi a megkülönböztető kérdésért! Tejtermékeknél mindenki a sajtot, tejet, tejfelt és túrót emlegeti. Mikortól lehet adni nekik aludt tejet (lapte batut), gomolyatúrót (cas) és szánát? Biztosan Mo-on is van megfelelőjük, csak én nem ismerem ezeket.
2010. okt. 21. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aludt tejet és a többit majd csak 1,5éves kora körül!!A többit:túró,trapista sajt,tejföl...már 9hónapos kortól!A tejet 1éves kora után!
2010. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az aludt tej savanyitot tejtermek,akkor miert nem lehet adni 9honaposan?szerintem mehet.
2010. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen, én is ezzel vagyok gondban. Mert az aludt tej és a szána is olyan, mint a joghurt, csak hígabb, gondolom több benne a savó.

És a gomolyatúróval mi van? Az hogyan készül, lehet benne olyan adalék, ami miatt nem adható kisgyereknek? Ha nem tévedek, tesznek bele valami tablettát, vagy mit, ami összerántja és egyben tartja a kerek túrót.

2010. okt. 21. 15:40
 4/11 anonim ***** válasza:
A gomolya tudtommal juhtúró, juhtejből készül, nem tehéntejből.
2010. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erdélyből vagyok én is.

Marosvásárhely.Üdvözöllek:-)

Én már ordát is adtam neki kis cukorral összetörve.6 hónaposan.

Adtam neki tejes(házi tejet nem boltit.) puliszkát is,nagyon szereti.

Adtam burduf túrót parival és kenyérrel összeáztatva.

Ezeket mind magántermelőktől vettem,nem tejgyárból,mert ott tartósítják.

Te honnan vagy?

2010. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aludt tej, vert tej, sana adhato amikortol a joghurtok, szoval kb 8-9 honapos kortol. nem a savo mennyisege szamit, hanem a feherje es az megegyezeik a nemzetkozi termekekevel.
2010. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi, én nagyváradi vagyok.

Akkor a gomolyával még várok. Juhtejterméket mikortól ehet a baba?

Burdufot még eszembe sem jutott adni, az elég sós, úgy emlékszem.

2010. nov. 2. 16:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mar lassan mindent adhatsz neki. Kislanyom 15 hos es mikor 9 hos volt, ha nem is sokat de megkostoltattam vele mindent.Amugy Marosvasarhelyi vagyok es Varadon jartam egyetemre.

26 no

2010. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én hargita megyéböl vagyok,sanat 8 honaptól,most 13 honapos és már adtam neki juhturos puliszkat.
2010. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(beszterce megyebol vagyok, 3 honapos a kislanyom, szamomra is hasznosak a valaszok, habar meg csak anyatejet kap!)
2010. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!