Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen szélben mentek sétálni...

Ilyen szélben mentek sétálni egy év körüli babátokkal?

Figyelt kérdés
Nálunk roppant nagy a szél, igaz süt a nap, tök jó idő lenne, csak majd leviszi a fejem a szél.Kimentem a fiammal babakocsis sétára, de már megbántam.Igaz jól beöltöztettem, overál, vastag sapka, nem hiszem hogy fázott.Én inkább fülét féltem, olyan sikeretlen a vastag sapkája, hogy igaz nincs ki belőle a fülecskéje, de nem passzol rá igazán, remélem nem fújt alá a szél.Már nézegettem neki másik sapit, csak nem láttam jót.
2010. okt. 21. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi voltunk sétálni, szerintem engem jobban zavart a szél, mint a babámat. Mert ugyebár sapkám az nincs, de most eldöntöttem, hogy veszek egyet.

Kicsiknek nagyon jó kötött sapkákat láttam a Cora-ban, ha van a közeletekben. De kínai boltban is vannak jobbak.

2010. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 2 hét múlva lesz 1 éves. Én nagy szélben is kiviszem, mert imád kint lenni, nézni a fákat, ahogy mozognak, nézni az embereket, másik babákkal találkozni. De én ilyenkor inkább többször viszem ki rövidebb ideig.
2010. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én voltam is, és megyek is még vele (muszáj részben, mert vásárolnom kell, meg dokihoz menni). Mi már elővettük az overált (kapucnis) plussz sapi, így biztos nem bántja a fülét a szél.
2010. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az előbb volt egy ilyen kérdés,ott is írtam,h szerintem esővédőt kell rakni a babakocsira.
2010. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nektek!Igen, szerintem engem is jobban zavart szél, mint a babámat, de ez a sapka dolog idegesít, remélem nem lesz belőle baj, és köszi a Corás tippet, szét is nézek, kínaiban is néztem, csak nem volt méret.Amúgy ez jó vastag,téli sapi, csak hülye szabású.
2010. okt. 21. 12:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak később olvastam a kérdést, mint ahogy feltettem a sajátom.Hát azt nem nagyon szerti a fiam, így esővédő kilőve, pedig jó ötlet.
2010. okt. 21. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is voltunk kint sétálni, ráadásul Balcsi mellett lakunk, itt jobban fúj a szél. Még sokat fog fújni a szél, inkább vegyél neki egy jó kis sapit. Én kínaiban vettem a lányomnak egy jó vastag kis sapit aminek füle is van.
2010. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem,de jó lehet ott lakni..
2010. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi, hát igen, Balaton........voltunk ott nyáron 3 napot.:-)

Veszek is sapit, mondjuk ez is füles, vastag is, csak a szabása nem az igazi.

2010. okt. 21. 13:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! 11 hónapos a babám, mi majd délután megyünk ki egy kicsit, ha felébred.

Sapka ügyben nekünk is mindig problémánink voltak, a Brandon-ban találtam egy jót, igaz nem a legolcsóbb, nem is szoktunk nagyon ott vásárolni, de ez megérte az árát, nagyon bejött. Jól eltakarja a kis fülét, nem lóg kis sehol.

[link]

2010. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!