Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden egyes bukás...

Tényleg minden egyes bukás után cserélni kell a baba ruháját? Hogyan védekeztek az emiatti állandó öltöztetés ellen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha tényleg úgy lebüfizett,akkor csak át kell cserélni a felsődet,nem?? nem bűzölöghetsz!
2009. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
ja,hogy baba ruháját.. Elnézést! de akkor is ugyanazt tudom írni.
2009. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előkét tegyél a nyakába, vagy van a mellényes előke, ami betakarja a vállát és az egész felsőtestét. Mi azt használtuk, és én természetesen textilpelenkát tettem a vállamra, így én is megúsztam. Néha így is becsúszott a baj, öltöznünk kellett, de mindenesetre kevesebbszer! Kitartás, a hozzátáplálás megkezdésével majd csökken a bukások száma!
2009. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ok. rendben de hogy lehet védekezni ellene, előke stb. vagy van módszer amivel elkerülhető?

Várom még csak az első babámat és ezek szerint ha bukós babám lesz vagy nem tudom kivédeni akkor amiket írnak egy listába hogy 5-6 öltözet body meg rugi az csak mese, kell több ha nem akarok 2 naponta mosni.

2009. jan. 3. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Figyu, mi most vagyunk 8 hetesek és elég bukós a babám. Ha itthon vagyunk nem cserélem le minden bukás után a ruháját. De azért megpróbálom kivédeni pl. büfiztetésnél után a pelenka a vállamon sokat segít, mert általában a pelenkára büfizik. Van hogy a ruhája is büfis lesz, akkor letörölgetem, az arcát is megtörölgetem popsitörlővel. Ha sokat bukott akkor öltöztetem át. Szerintem képtelenség minden bukás után öltöztetni. Ráadásul azzal mégjobban felkavarod a gyomrát. Az előkét próbáltuk, de iszonyú kényelmetlen neki.
2009. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám szintén nagyon bukós, 2 hónapos, textilpelussal "védekezünk" (most áldom az eszemet, hogy beruháztam 16db-ra, minden napra egy tiszta tejcsi), az előke még nagy, kényelmetlen neki. Így is előfordul egy-egy "baleset". De csak akkor öltözünk, ha el is áztunk. Különben egy nagyon bukós babát tényleg nem lehetne győzni a ruhával (+mosás, +vasalás).
2009. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod azt is, hogy egy etetés alatt tartasz egy kis büfiszünetet, hogy ne egyszerre kajálás végén kelljen egy nagyot "taccsolni". Nekünk bejött.
2009. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajna elég nagy a tapasztalatom e téren mert a babám 9-10 hós koráig elég bukós volt. Nekünk szükségünk volt emiatt kb 30 db textilpelusra, mocorgós és plussz még nyálzós (a fogak miatt) időszakban minden napra 1 előkére, így abból is kb 10 db és hát a bodyk, na az az amiből ilyenkor szinte sosem elég. Volt hogy egy nap 3-4x kellett átöltöztetni mert még ha nem is áztatta el teljesen a bodyát akkor is elég kellemetlen szaga volt és hát úgy mégse lehet. Tehát igen, ha esetleg bukós lesz a babád (de ne legyen!) akkor az 5-6 body kevés lesz valóban, de ezt majd meglátod úgyis.
2009. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!