Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós kisfiam nagyon nehezen...

7,5 hós kisfiam nagyon nehezen fogadja el a tápszert, és nagyon keveset eszik belőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a fogzástól van ez? Már hetek óta küszködünk ezzel, de ma már sírt is, amikor adtam neki. Más mit csinál ilyen helyzetben? Kérlek, segítsetek, adjatok tanácsot!
2010. okt. 20. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne is mondd!A kislányom már két hónapja őrjöng a tápszertől!Doki írt fel neki tápszerhelyettesítő tejpépet.Azt kapja napi kétszer,egyszer gyümölcshöz,egyszer simán.Plusz vettem neki egy csokisat amit reggelire kap.Ezek tele vannak vitaminokkal mint a tápszerek.Doki nektek is fel fog írni biztosan.Ne aggódj,állítólag ilyen korban már megunják a tápszert.

Üdv.:egy 8hós baba anyukája

2010. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Csak az a helyzet, hogy ő azóta csinálja, mióta fogzik. Olyan, mintha fájna neki, amikor a cumi hozzáér, és azért utasítaná el a tápszert. Mert ugye a többi kaját kanálból eszi, azzal semmi gond. Jaj, már nagyon kivagyok!
2010. okt. 20. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha kanálból eszik szépen,akkor mondom,irass fel az orvossal tejpépet.Holnap menj el és irass fel.Amúgy én is azt hittem hogy fogzás miatt,de nem mert az én babámnak még nincs foga.Egyszerűen megutálta a tápszert.A babádnak nem lesz baja ha esetleg egy-két napig nem kapja amíg nem tudod mi van,addig adj neki bébiételt,gyümölcsöt stb.De vehetsz is neki tejpépet ha nem allergiás a tejre.Főétkezésként adható,én Milupát vettem.Próbáld ki szerintem.Beletuszkolni úgysem tudod a tápszert,max.nagyon elkezd sírni és megijed hogy mért kapja ha ő nem akarja.Én is magamon kívül voltam mikor őrjöngött tőle,de látod van más is így és van megoldás is.:)
2010. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!