Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elszínezheti a banános Nesquik...

Kisnita kérdése:

Elszínezheti a banános Nesquik italpor a baba vizeletét?

Figyelt kérdés
Ma ivott először ilyet a babám és nagyon sárga színű a vizelete. Lehet, hogy ettől van?
2010. okt. 20. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, a vizelet akkor sárga, ha kevés folyadékot iszik. Itasd gyakrabban, nehogy kiszáradjon.

Esetleg lehet valami húgyúti fertőzés jele is.

2010. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem adsz neki valamilyen vitamint? Én kaptam egyszer egy multivitamint, na attól olyan sárgát pisiltem (szinte neonszínű volt)...
2010. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a z italtól tuti nem, max a székletének a színe változik.

Ha régen pisilt, akkor is lehet ilyen.

2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, hogy mi lehet mert ma először vettem észre neki. Cebion cseppet és Béres cseppet kap 2x 5-5 cseppet, de már régebb óta kapja és eddig nem volt ilyen a vizelete. Ebből a banános italból ma elég sokat megivott azért gondoltam, hogy ettől van. Vagy a tejtől esetleg?? Mert hogy tejjel adtam. Már nem tudok mire gondolni...
2010. okt. 20. 17:53
 5/5 A kérdező kommentje:

a vizelet akkor sárga, ha kevés folyadékot iszik. Itasd gyakrabban, nehogy kiszáradjon.

Hál Istennek jó sokat iszik. 1 liter vizet egy nap simán megiszik, de van hogy többet is.

2010. okt. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!