Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami komoly bajs ebből?

Lehet valami komoly bajs ebből?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom és nem nyúl a jatekokert. Viszem orvoshoz szerdán. Ez milyen probléma első jele lehet? Vagy elküld fejlődésneurologushoz és utána javul? Nem lesz mindig lemaradva később? Pl suli...stb...
2023. nov. 20. 14:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pont, mint te. 😉
2023. nov. 20. 19:45
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

Kettönk között csak annyi a különbség, hogy én figyeltem a gyerkőcömet és ha valami nem volt jó már vittem is a konduktorhóz ahol természetesen ki is derült hogy mi a baj.

Sajnálom hogy te képtelen vagy felfogni dolgokat és ugy vársz megoldást ,hogy senki nem tudja látatlanban ,hogy mi baja!

Hisztizni azt tudsz ,de sajnos gondolkodni,cselekedni nem.


normális hangnemben leírtam hogy hova kéne vinned szerintem ,de te csak privátban és nyiltan próbálsz alázni.

Sajnálom szegény gyermeket mert ha gondja lesz sose lesz segítsége,csak egy anya lesz mellette akinek azbönérzete fontosabb!


Szia és szép napot

2023. nov. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ismersz talán?? Miért kell leoltani mert egy kérdést többször felteszek? Miért nem tudtál max fejcsóválva tovább lapozni?? Képzeld rengeteget olvasok, de érdekel nem csak egy olvasmány, szakember vélemény, hanem a civil emberek tapasztala stb is érdekel. Tudod miért? Mert számít a gyerekem és mindent meg akarok tenni azért, hogy tudjam van e baj és ha van, hogyan tudok segíteni neki addig is, míg orvoshoz kerülünk! Hogy ne ott üljek és bólogassak sután, hanem már legyen infóm!! Képzeld másik oldalon is feltettem a kérdésem. 😱 Mert érdekel!!! Az pedig, hogy így válaszoltam bocsánat, de ezen az oldalon már semmilyen kérdést nem lehet feltenni mert csak leoltanak. L
2023. nov. 21. 11:39
 14/23 A kérdező kommentje:
Remélem összefutunk a másik oldalon is. 😊 Legalább már lesz egy ismerős. 😃🤷
2023. nov. 21. 11:42
 15/23 A kérdező kommentje:
Jah, ami értelmes választ írtál, azt köszi. A nagy felhajtásban ez lemaradt.
2023. nov. 21. 11:45
 16/23 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én is írtam már több választ.


Csak ismételni tudom magam. Vidd el fejlődésneurológushoz.


Kértél ma délelőtt a gyerekorvostól beutalót???


Ha nem,akkor hiába írunk neked bármit.

2023. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Holnap megyek. Már mondtam. 🙂
2023. nov. 21. 15:27
 18/23 anonim ***** válasza:
Ok.
2023. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na megint kezdi🤦‍♀️
2023. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Mennyi okosság az anonymitás alatt, igaz? Feltételezem, magammal beszélgetek. 😃 Nyugodtan lépj/ lèpjetek tovább. 😉 Remélem egy másik kérdésemnèl találkozunk. 😃
2023. nov. 21. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!