Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós lesz a kisfiam mikor...

16 hós lesz a kisfiam mikor születik a kistesó. Lehet be kell feküdnöm hamarabb. mi a jobb, ha meglátogat minden nap, vagy inkább ne? Akár 2 hétről is lehet szó.

Figyelt kérdés
Anyósom szerint inkább ne jöjjön minden nap,de én szeretném.
2010. okt. 20. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem most 14.5 hónapos a kislányom. El nem tudnám képzelni,hogy ne lássam őt napokig,vagy akár hetekig,és gondolom ő sem viselné valami jól.. Így szerintem még jó hogy neki is szüksége lesz rád! Vagy azért mondja az anyósod,hogy így fellenne kavarva mindíg a kicsi,hogy nélküled megy haza? Hááát...lehet hogy van ebben is valami.. :(

Sajnos nem tudok segíteni,csak együtt érezni,hogy biztos nem lesz könnyű egyikőtöknek sem.. :(


Azért majd írd meg,hogy mi lesz,vagy lett,mert kíváncsi vagyok,hogy hogy alakul! :)


Gratulálok a második babádhoz! :)

2010. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hülyét kapnék, ha nem láthatnám a hozzátartozóimat, ha azok kórházban vannak. Ha a gyerekemet nem láthatnám, abba bele is betegednék...

persze, hogy lásson minden nap, amennyit csak lehet, legyen bent veled a kórházban. nem véletlenül lettek nyitottak a kórházak, az orvosok-nővérek is rájöttek, hogy mennyit számít a gyógyulásban (is), hogy ott lehetnek velünk, akiket szeretünk.

a babádat az viselné meg, ha nem láthatna napokig, hiszen neki nem lehet megmagyarázni, hogy "majd jössz". Nincs idő fogalma, csak az, hogy hiányzol neki és otthagytad. Úgyhogy anyóst leinteni :)

(az én anyósom is ilyen fafejű, szerinte ha megszületik a tesó, oda se kéne bevinni a kisfiamat. kérdeztem tőle, hogy miért, hisz egy család vagyunk, neki ugyanannyi köze van hozzá, mint a férjemnek vagy nekem. Végül azzal hagyta abba a szekálást, hogy mondtam neki, akkor ő se jöjjön be, hisz minek, kibírja, hogy ne lássa a második unokáját... Akkor hebegett és végül leállt a témáról).

2010. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a saját tapasztalatomat tudom leírni. Kislányom 27 hós volt, amikor a kistesója megszületett. Mivel programozott császár volt a 2. szülésem, ezért 1 nappal előbb már be kellett feküdnöm (persze azt a napot végig sírtam, annyira hiányzott a lányom). Azon a napon és a szülés napján nem hozta be a férjem a nagylányom. De a 3. kórházi napon bejött. Hááát, sírtam a boldogságtól. Amikor indultak haza a látogatás végén egyáltalán nem sírt, okosan megölelt, puszit adott és apával kézenfogva hazaindultak. A férjem utána mondta, hogy attól kezdve sokkal-sokkal nyugodtabb volt, mert tudta, hogy hol vagyok. Szóval (bár biztos nagyon gyerekfüggő), de nekünk sokkal jobb volt, hogy bejött hozzám naponta! :-)


2,5 éves és 3 hós kislány anyukája

2010. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk 21 hónap lesz a korkülönbség napokon belül szülök, az én férjem be fogja hozni a fiam a kórházba bele is halnék ha nem látnám napokig.

Majd megírom hogy sikerült a látogatása a kórházba....

21 hónapos kisfiú anyukája és 38 hetes kismama

2010. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, és olyan jó h megerősítetek abban, h igenis láthat minden nap. anyósom utál engem, nem szereti ahogy a kisfiunk is nevelem, mindenbe bele akar szólni. nem is a kisfiú érdekeit nézte, hanem azt mondta h a nővérek nem szeretik, ha mennek a gyerekek, meg h tél lesz( dec. eleje) így is vele lesz a fiam amikor szülök, mert apa hajnaltól dolgozik. szóval hajrá látogatás!
2010. okt. 20. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

anyósod jól kitalálta volna a dolgokat... gondolom végig azon ügyködött volna, hogy elridegítse a kisfiadat tőle... még egy ilyen utálatos banyát:S:(

szerintem mondd neki, hogy minden nap be KELL mennie a kisfiadnak és szó sem lehet róla, hogy ne lásd akár 1 napig is.

2010. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

22 hós a kislányom, én pedig 39+5 hetes kismama, szóval bármikor jöhet a kishugi. Mi azt beszéltük meg a férjemmel, hogy bejön a kislányom is meglátogatni engem. Szerintem ő jól viselné, és el tudna tőlem úgy köszönni 1 óra után, hogy nem sírna.

Valahogy olyan érzésem van, hogy én jobban fogok sírni... Már most rosszul vagyok, hogy a férjem és a lányom nélkül kell lennem 3 napig.

2010. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!