Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól szabad?...

Hány hónapos kortól szabad? Rugós hintába rakni a babát

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp akkortól, amikor már tud ülni, mert az nem tartja a hátát.
2010. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy csak ha már tud ülni! Azt viszont nem tudom, hogy már akkor is lehet e, amikor önállóan még nem tud felülni, de ha leülteted megtámasztja, és tartja magát, vagy már csak miután magától ül fel.. Mert korban nem mindegy!
2010. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 5-6 hónapos korától használtuk, most 15 hónapos. 6 hónapos kortól használható, az van ráírva. Erősítette a lábait, egyensúlyérzetét fejlesztette,mi megkérdeztünk több orvost is,mielőtt használatba vettük,mert a fiamat műtötték is.
2010. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ültetni egy babát (pár percnél hosszabb ideig), ha nincs rendesen megtámasztva, csak akkor szabad, ha már önállóan felül. Addig még nem érettek rá a gerinc körüli izmok, hogy önállóan támasszák meg.
2010. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk előbb mászott mint felült, és pont onnastól nem érdekelte egy jó ideig a rúgós hint, én megkérdeztem fejlődésneurológust is róla,mert jártunk hozzá, nem ellenezte, ha bizonytalan vagy, akkor kérdezz meg te is egy orvost.
2010. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!