Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre Cardin 610-es bogárcsáp...

Pierre Cardin 610-es bogárcsápos babakocsira a lábzsákot hogyan teszed rá?

Figyelt kérdés
Míg feküdt, gond nélkül rátettem, most már ül, és a karfától nem tudom feltenni...
2010. okt. 19. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én simán rá tudom tenni a karfától.én lehajtom a lábtartót,abba beakasztom alul a lábzsákot, tehát előbb alul illesztem be,utána meg feltépőzárazom felül oda,ahol a kupola a vázhoz van rögzítve
2010. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban rámegy :)))) De a gyerkőcöt totál hátrakényszeríti, a kapaszkodó teljesen funkcióját veszti... A te gyereked hogy bírja?
2010. okt. 20. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:
amióta fent van a lábzsák, nem kapaszkodik a kapaszkodóba,mivel nem tud.A lábzsákot szokta fogni.
2010. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszodat! :)

Ki pontozott le téged? Van aki csak minden kérdést megnéz, és rögtön lepontoz, vagy mi? Milyen sivár lehet az élete, ha ez a legjobb időtöltése...

2010. okt. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!