Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a babája nagyon hasfájós volt és a tápszertől nem fájt a pocak? Így átállt arra?

Figyelt kérdés
8 hetes a fiam és 4 napja nem alszunk egy percet sem. Nagyon hasfájós már a kezdetektől és ma csak tápszert kapott és boldog kisbabám van. :-) Mi a baj a tejemmel? Odafigyelek mit eszek, mindent kipróbáltunk (infacol, gripe water, espumisan, simi, torna, elektromos hinta, ölbe cipelés, sőt még köménymagos teára is rászántam tegnap magam). Már nagyon kibuktam, zombi vagyok. Szeretem szoptatni a kisfiam, bár már nincs rengeteg tejem, de 2 ciciből még elég volt neki, viszont gondolkodom, hogy átállok a tápszerre, mert így sokkal boldogabb manó és ez annyira jó. Eddig csak sírt és sírt és már majd belepusztultam, úgy sajnáltam, hogy nem tudok neki segíteni. Ti mit tennétek?
2010. okt. 19. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a te tejeddel van a baj, hanem a móddal, ahogy az a pocijába jut.

Az anyatej, amikor a kicsi szájába spriccel, habosodik. Ehhez még az is hozzájárulhat, ha mohón eszik. Szóval sok a buborék.

Bár most nyugodt vagy, hogy boldog a babád...de én nem javasolom neked, hogy ha van tejed mégis tápszerrel etesd. Én ahogy elválasztottam a fiamat rögtön beteg lett. Addig kutya baja sem volt(mármint nem volt megfázva).

Inkább próbálkozz lefejéssel, ha nem megy másként - és hagyd egy kicsit a tejcit, hogy ülepedjen a habja.

Vagy szopiztasd úgy, hogy 10 percenként emeld fel büfizni.

Meglátod, türelemmel, minden megoldódik majd. A nagyon sírós időszak amúgy is a 12. hét körül véget ér.

2010. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy buta kérdés, de bimbóvédővel szoptatok, ezzel is úgyanúgy habosodik? Még soha nem hallottam amit írtál. Megpróbálkozom akkor a fejéssel. Kíváncsi leszek. Nagyon köszönöm. Csak már annyira tanácstalan vagyok.
2010. okt. 19. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg lefejni a tejcidet és üvegböl add neki oda,van nem egy olyan ismerösöm aki igy csinálta,mert ugyanazokkal a gondokkal küzdöttek mint ti.

De ha igy sem javulna a helyzet,h üvegböl adod neki a tejcit,és igy is sirna szegényke,akkor maradj szerintem a tápszernél.

Kitartást kivánok neked!:)

2010. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok: a bimbóvédő rásegít a habosodásra...

Sok sikert kívánok neked! Remélem menni fog. Majd írj, hogy mi van!

2010. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kipróbálom az üvegből etetést, ha még sem az a baj, akkor azt hiszem bármennyire is fáj a szívem és lelkiismeretfurdalásom lesz átállok a tápszerre. :-)
2010. okt. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!