Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám este 8 óra után...

5 hetes babám este 8 óra után kb. hajnali 3-kor szopik legközelebb. Ezt követően nagyon nehezen alszik el, félálomban nyűglődik, nyögdös elég sokáig és van, hogy csak reggelre tud mély álomba merülni. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tehetek valamit annak érdekében, hogy mélyen aludjon?
2009. jan. 2. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy ennyit végig alszik anélkül hogy felkelne szerintem azért nem alszik vissza mert már nem álmos
2009. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, az én babám 7 hetes, és a kajálások kb ugyanakkor vannak, mint nálatok, este 7 körül, majd hajnalban 2-3 között, ezután reggel 5-6 körül. Én az 5 órás kaja után tapasztaltam, hogy csak forgatja a fejecséjét jobbra-balra ha letettem büfi után (hiába aludt vissza a karomban vagy a mellkasomon), és csak nyűglődött a következő - reggeli etetésig (utólag jöttem rá, hogy pukizni nem tudott..)

Hasfájós egyébként, így Infacolt adtam neki minden szopi előtt, most viszont váltottunk Espumisanra.

Egy szó mint száz: az Espumisan segített, amióta ezt adom neki, elmúlt a hajnali forgolódás, remélem így is marad, mert csak pár napja szedjük.

Lehet, hogy a Te babád sem tud pukizni - nálunk igazán ez volt a baj, ha az 5-ös kaja után kicsit megtornáztattam, akkor tudott csak..

Próbáld ki hátha bejön a torna, vagy az Espumisan..

2009. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ez volt kezdetektől fogva. Én olyankor nem tettem vissza az ágyába, hanem ott hagytam magam mellett. Ez bevált, aludt reggelig utána. Most 5 hónapos, és csak a saját ágyában alszik.
2009. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!