Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyit kéne aludnia egy 5...

Menyit kéne aludnia egy 5 hónapos babának? és hanyszor?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy a fentlétekkor kiegyensúlyozott legyen és jókedvű. 5,5 hónapos a Lányom, van, hogy 3szor 30percet alszik. Van úgy, hogy de. 2óra délután 1óra 18:30körül még 30perc. Ez annyira változó szerintem :) Minden nap más! Van , hogy jobban elfáradnak, mert jönnek az újabbnál újabb mozgások, fejlődik a kis agyuk stb. Amúgy miért kérdezed? A Te babád hogy és mennyit alszik?
2010. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 6 hónapos,de nem nagyon alszik délelött 1órát max,délután meg 0,5-1 órát megint! Az éjszakát viszont végig alussza, 20-tól 6-6:30ig általában!
2010. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám éjjel alszik kb. 10-11 órát, aztán délelőtt még kb. 2 órát, majd dél körül kb. 1-et, délután pedig 2 x felet. Magyarán minden szopi után alszik még valamennyit.
2010. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az én babám ma reggel 7-kor visza aludt 10-ig asztán 12-kor aludt fél órát és délután pedig 2-töl fél 6-ig, ez sok?féltizkor már aludt
2010. okt. 19. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 hós lesz a fiam!!!:)

Nekem ez soknak számit,de ez nem jelent semmit!!!

Kisfiam általában 8kor kel,10ig éber,aztán alszik délig!Utána 2től alszik 1órát,utána séta,és HA alszik még akkor 5-6-tól kb,fél orát megint,vagy 1órát,mikor hogy!

Amugy ő este 10körül alszik el,és reggel 7-8ig alszik!!!

Kb. ennyi..

2010. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam 6 honapos, es nap kozben eleg keveset alszik. 3x0.5-1 orakat alszik. Mikor jobban kifarad, vagy kimegyunk setalni van hogy alszik 2-3 orakat is. Szoval eleg valtozo. Mikor ugy erzi alvasra van szuksege alszik. Mikor nem akkor jatszik :)

Az ejszakakat vegig atalussza. 21-7-8-ig.

2010. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit kéne, de kislányom "igénye" úgy alakult anno, hogy délelőtt másfél óra (általában 10:30 és dél között), és délután 2,5-3 óra (2 és 5 között). Egy éves korára elhagyta a délelőttit, vagyis észrevettem, hogy hosszabbra nyúlt a délelőtti, és délután meg nem akaródzott neki.
2010. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!