Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 1 éves babámmal...

Mit csináljak 1 éves babámmal hogy megegye a házi kosztot is, ne csak az üveges bébiételt?

Figyelt kérdés
Nem csak azt kapott, négy hónapos kora óta hozátáplálok és eddig szépen ette amit én főztem magunknak mindig jött kunyerálini ha ettünk. Pár napja viszont sztrájkol nem eszi. Ma meg tegnap nem adtam neki mást hogy éhes legyen de köpködi ki és az lett a vége hogy üveges bolognait kapott. Azt meg nem győztem adagolni neki mert olyan éhes volt! Tehát ez sem jött be hogy kiéheztetem! Az otthoniból nem ugyanazt próbáltam hanem mindig mást. Járt valaki így? Mit csináltatok?
2010. okt. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet csak konkrétan azt nem szereti, amit kínáltál, és nem az összes főtt ételtől mászik falra. Sztem kínálgasd neki ugyanúgy ahogy szoktad (én lányom egy-kétszer evett kb. főtt kaját ennyi idősen). Ha nem kéri ne adj neki üvegeset helyette. Hozd előrébb majd a következő étkezést, vagy kínáld mással. HA nincs üvegeskaja a variációk között, előbb-utóbb megszokja.
2010. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!