Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy bukott...

Honnan tudhatom, hogy bukott vagy hányt a babám? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert amikor bukuk,akkor szó szerint kibukik a száján.A hányás az sugárban jön.Remélem segítettem.
2010. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia.a bukás kis vagy nagyobb mennyiségben jön ki evés után. a hányás meg sugárba jön ki a baba a száján. nekem is ilyen a babám nagyon sokat bukik és sok mennyiségben.mert nem tudja hogy mi az elég és sokat eszik!!!
2010. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rengeteg jön ki belőle, nagy placcsanással. Ez nem a "sugárban" jön?
2010. okt. 18. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is sokat bukik, pedig már 1O hónapos. Nagy mennyiséget, és szintén csak úgy placcsan a padlón! Nemrég elvittem orvoshoz, aki mondta, hogy valószínűleg refluxos, de nem tud vele mit kezdeni, majd ha többet ül és áll, elmúlik. Volt rá gyógyszer, de arról kiderült, h. szívritmus zavart (!) okoz, ezért megszüntették. A doki szerint együtt kell élni ezzel a kellemetlen állapottal, és majd helyrejön. Ne aggódj, nagyon sok babánál előfordul. Ha annyit bukik, hogy nem gyarapszik a súlya, esetleg fogy, vidd orvoshoz! Üdv!
2010. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bukás evés után nem sokkal van, és a mennyisége viszonylag kevés. A hányásnak egyértelműen hányűs-szaga van, mivel a gyomorban pangó, emésztetlen étel jött vissza így, akár sugárban jött ki, akár nem. Én így tudom megkülönböztetni.
2010. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem nem hány, bár van h. csak 1-2 órával később jön vissza neki.

Súlya jól gyarapszik.

2010. okt. 19. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül sugárban jön ki a hányás, csak ha nagyobb mennyiségű. Nekünk sok problémánk volt ezzel, az orvos azt mondta, hogy ha evés után 15-20 perccel jön vissza az étel, az már hányás.
2010. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor hányunk:(
2010. okt. 21. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!