Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A háziorvos gyógytornászt...

A háziorvos gyógytornászt javasolt mert babámnak kötöttek az izmai, de lassan már nem birom anyagilag fizetni. Járt gy valaki?

Figyelt kérdés
én nem látom a gyermekemen hogy valami baja lenne.ti mit tennétek?fizetnétek tovább?
2010. okt. 14. 22:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem meg havi 16000 ft kicsit luxus,nem a gyerektől sajnálom,de szerintem ez kicsit lehúzás
2010. okt. 14. 23:12
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi kérek beutalót!!!A konduktor is megnézi november 9-én
2010. okt. 14. 23:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia!Tényleg kérj egy beutalót,nekünk a gyermek rehabra adtak,ugyan ezért.Ott megvizsgálta a doktornő,és Ő küldött minket tovább a tornára.Azóta egyszer voltunk még gyógytornán,de hetente kell majd menni,nekem is 5 hós a kislányom.Mi debreceniek vagyunk,de tuti kell budapesten is lenni!
2010. okt. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első vagyok.


Mi 9,5 hósan jutottunk el tornára. Nagyon gyenge a kisfiam, de biztosra mondom, hogy a 2 kezelés már csodákra volt képes!!!



Majd írd meg később, hogy mit mondott a konduktor és a neurológus! Ő amúgy azért fontos, mert meg tudja állapítani, hogy van e valami szellemi, neurológiai elváltozás, ami miatt a baba izmaival gond lehet. Ha nincs semmi idegi, szellemi probléma, akkor a gyógytorna tutira segít!!!


Hajrá!

2010. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!