Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tudtátok hogy már...

Anyukák! Tudtátok hogy már kapható újra a Vigantol csepp?

Figyelt kérdés
nem gumi a cseppentője. 311 Ft-ba kerül, receptre kapható. Ma vettem a gyógyszertárban.
2010. okt. 14. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Már 1 hete is lehetett kapni...

Amúgy meg minden nap 3-szor kiírja ide valaki, és már unalmas.

2010. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lehetet kapni mindenhol, amúgy meg ne válaszolj a kérdésre ha zavar.
2010. okt. 14. 21:24
 3/8 A kérdező kommentje:
lehetett
2010. okt. 14. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Az a furcsa egyébként, hogy az unokatesóm 2008-ban szült, és mikor Ők kiváltották ezt, akkor nekik műanyag cseppentős volt, és meg volt lepődve, mikor látta, hogy a mienk gumis (2009-es a babám).

Nekünk most pont elfogyott, jöv. héten tudok csak felíratni, gondolom, ezt recept nélkül nem lehet...

2010. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet recept nélkül, 690 ft.
2010. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nem adtak recept nélkül :(
2010. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó Nektek!!! Én tegnap kérdeztem a gyógyszertárban (minden nap zaklatom őket...), és még mindig nincs. Azt mondták, hét vége felé. Na, az pont ma van... Minden jót és jó egészséget Nektek! (ja, nekem nem unalmas, akárhányszor feltesz valaki ilyen kérdést, amikor kipattant az ügy, onnantól kezdve mindent elolvasok ezzel kapcsolatban, mert semmi nem érdekel annyira, mint a babám egészsége. 10 hónapja kapja a cseppet, és még ki tudja mi mindent adok neki, amiről azt gondolom, hogy jó neki. Nekem nincs olyan, hogy túl sok információ, annak hiányától tudok leginkább kétségbe esni). Üdv mindenkinek.
2010. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nálunk se lehet recept nélkül adni.

érdekes, hogy valahol adnak, valahol nem. :-(

2010. okt. 15. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!