Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen puhatalpú cipőt ajánlan...

Milyen puhatalpú cipőt ajánlanátok ami nem csúszik a parkettán?

Figyelt kérdés
A liliputink sajnos nagyon csúszik
2010. okt. 14. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A liliputi csúszik? Pedig én is arra gondoltam. :o( Tapasztalatom nincs vele, így ajánlani sem akarom, de a deichmanban láttam totál hajlítható gumitalpú mamuszt. Kislányosban is volt, meg fiúsban is. Azon gondolkodom már 2 hete, hogy kell e lakásba, mert távfűtés van és elég melegnek találom. De ma a szekrényen felkapaszkodott a fiam (mindig ott szokott felállni és nyitogatja az alsó szekrényt) és kicsúszott hátra a lába (tappancsos zokni parkettán persze ennyit ér) és beütötte a kis állát, belül vérzett is a szája... Úgyhogy ha meleg, ha nem, ezek után lehet, én is veszek ilyet. Legalább a cipőt is szokja valamennyire a lábán, illetve majd nem egész nap lesz rajta. 2-3000 ft körül van. De várom még én is a válaszokat.
2010. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!