Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg működik az elválasztódás?

Tényleg működik az elválasztódás?

Figyelt kérdés

A védőnőm azt mondta, hogy most már nem az elválasztást javasolják, hanem azt, hogy a baba magától szokjon le a szopiról. Most 8 hónapos, de még mindig napi 6-szor szoptatom. Anyukám már el van rajta hűlve, mondja, hogy csak reggel meg este kéne szoptatnom. Egyébként a kislányom teljesen cicibolond, azon is alszik el. Nehezen tudom elképzelni, hogy egyszer csak azt mondja, hogy már nem kell. Enni se nagyon eszik.

Mikor döntenek úgy a babák, hogy már nem kell a cici? Tényleg mindegyiknél működik?


2008. dec. 30. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk működött!

Most 8 honapos a babám és Ő valójában cicimániás volt, miota megszületett órákat logott a cicin. Ugy aludt, nyugodott meg stb. Napi 6szor legalább szoptattam én is és volt hogy 2 órán át szoval szinte egész nap szopizott/cicizet. És egyik naprol a másikra mikor kináltam neki nem kellett neki a cici. Azt hittem csak 1-2 napos hobort de nem, azota nem szopik.

2008. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia nekem 8 hósan egyik napról másikra lemondott rólam ill ciciről de akkor már csak este volt...6 az sztem is sok, főleg ha nem eszik mellette...s sztem nálad nem lesz elválasztódás hanme egyszer te mondasz majd neki nemet ha besokallsz már....ismerősei akik majdnme 2 éves korig szoptattak náluk így volt legalábbis...

persze mindenki úgy csinálja ahogy magának jó ez csak az én esetem

2008. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 8 hónapos a babám és Ő is magától mondott le a ciciről. Eleinte már csak játszott vele, később már azt sem.
2008. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tegnap voltunk 8 hónaposak, és kb 2 hete csak játszik a cicivel. Nem igazán akar már cicizni. 7 hónapos korától csak este és reggel szopizott. Lehet, hogy csökkenteni kellene a napi 6x-i cicit.De ez csak az én véleményem.Boldog új évet:)
2008. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!