Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmesélitek, hogyan élitek...

Elmesélitek, hogyan élitek túl az éjszakázást (pl. fogzás miatt)?

Figyelt kérdés

mostmár, hogy hónapok óta nem aludtam 2 óránál többet egyhuzamban, és hajnali 4-től folyamatos ébrenlét van este 8-ig, elfogyott a lendületem, egyre nehezebben végzem el a házimunkát, főzést és egyre fáradtabbnak érzem magam. nappal 3x alszik fél órét a babám, akkor felmosok, vagy végzem a dolgom. este 8-kor elalszik, de éjjel egyik, kb. 2 óránként ébred, éjjel 1-től pedig fél óránként, ha szerencsém van óránként. aztán hajnali 4-től már fél órát sem alszik, onnan kezdve ébren van.

azzal bíztatom magam, hogy átmeneti időszak, egyszer vége lesz, de azért kimerült vagyok.

ti hogy vészelitek át ezeket?

vagy csak én vagyok ilyen gyenge?

nappal nem olyan rossz, vannak fél-1 órák,amikor tudok tőle dolgozni, de már nem megy olyan lendülettel, sokkal lassabban végzek el bármit.


2010. okt. 13. 08:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Éjszakára nyugodtan adhatsz neki Germicid kúpot!Na nem mindig,csak amikor tényleg fájós sírásos időszak van.Nekünk azt javasolták(bevált!),hogy napközben Panadol,és Nurofen felváltva,mert más a hatóanyaguk,és éjszakára a Germicid.Nekünk a többi kúp nem vált be,viszont ez annyira csillapítja a fájdalmát+van benne némi nyugtató,hogy pár óra alvás garantált.Egy próbát megér!Kitartás!Azt még én se tudom hol a vége,mert az én kicsim is 6 hónapos,dehát túléljük...
2010. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az én 8 hós lányom 1-2 hónapja szenved a foga miatt. Volt, hogy 3-szor felkelt.

Most chamomillát adok neki, és sztem beválik.

Nekünk hál Istennek csak párszor van nehéz éjszakánk, a nappalok meg jók.


Valami tényleg jó barátnőt kérj meg segíteni, ő biztosan jobban megért, mint az ilyen rokon.

2010. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

mondjuk apa vigye el sétálni, és addig ledőlhetsz egy kicsit. vagy a házimunkával haladhatsz.

nekünk, ha a baba nagyon nyűgös, akkor apa elviszi sétálni (akár este, sötétben is), a baba i megnyugszik a friss levegőn, és az én fejem is kiszellőzik addig :)


Kitartást!!

2010. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
apa?? hihihi :) ez csak amolyan irónikus kacaj.... sajnos apuka nem működik apukaként...
2010. okt. 13. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!