Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utálta meg meg ennyire...

Miért utálta meg meg ennyire a fürdést, vagy csak fél valamitől?

Figyelt kérdés
1 éves lányom imádott fürödni, pancsolni a kádban. Viszont pár napja, égtelen ordításba kezd, ha bele akarom tenni a kádba. Nem hajlandó leülni, csak áll benne, és ordít. A víz nem meleg, mindig leellenőrzöm. Szinte nekem kell behajlítanom a lábát, hogy leüljön, magától semmi! De utána már minden okés, eljátszik, pancsol, vigyorog. Először azt hittem, állva szeretne fürdeni, de nem, úgy is ordított. Nem igazán értem, mi lehet a gond, amikor bele szeretném tenni a kádba? Utána már miért nem sír, miért csak ha bele kell ülni?
2010. okt. 12. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs kipirosodva a popsija? Az én kicsim akkor csinálta ugyanezt.
2010. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, nálunk is ez volt, úgy látszik ez valami 1 éves dili. Hónapokig állva fürdött a kislányom, beszéltem más anyukákkal, az övék is. Most egy-két hónapja,hogy hajlandó leülni a kádba, másfél éves.
2010. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál is volt egy ilyen időszak, szinte egész nyáron csak zuhanyzott, nem volt hajlandó a kádba ülni. Csak kb. 2 hónapja tudom, az is úgy volt, hogy én bementem fürödni, ő meg ott toporzékolt, hogy ő is be akar ülni mellém. Na, gondoltam, próbáljuk meg. Másnap és azóta is csak fürödni szeretne! Igaz, mostanában is kezd fel-felállni. Így viszünk be neki játékautót és azt meg csak úgy tudja tologatni a fürdőkádban ha leül. :)

Az nem lehet, hogy fázik a fürdőszobában? Egyébként az én fiam a langyosat szereti, ha melegebb, már reklamál, hogy "anya, forró". Bezzeg mikor az én nagyon meleg fürdőmbe ült, akkor nem volt gond... Most 2 éves.

2010. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A víz nem meleg, mindig megnézem, nehogy forró legyen! A szobába fürdetem, a fürdőszobában nem tudom, ott nincs fűtés, így egyelőre kádban pancsol a szobában. Tanácsltalan vagyok, hogy miért sír szegénykém!
2010. okt. 12. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:

A posi kipirosodással egyet értek én is.Nálunk még volt egy olyan eset hogy belázasodott és mivel nem ment le neki a láza a kuptol hütöfürdöztettük.Utána hetekig félt belejönni a vizbe mert megijedt hogy megint hideg lesz.

Beleültem én is és ekkor rájött hogy anya nem ülne hideg vizbe mert csak forrovizben füdik akkor elmult mindig belenyulok és sohajtok hogy de jo meleg akkor hajlando belemenni.

most 15 hos.

2010. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, nem piros a popspija sem, és még hűtőfürdőzni sem kellett. kb 1 hónapja történt, hogy majdnem kiesett a kádból, úgy kaptam el. akkor nagyon megijedt, de azóta semmi gond nem volt vele, imádta a pancsolást, és azért 1 hónap hosszú idő ahhoz, hogy most ijedjen meg a majdnem kieséstől.
2010. okt. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!