Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüvegben, folyó hidegvíz...

Cumisüvegben, folyó hidegvíz alatt gyorsabban lehűl a felforralt víz, mint ha állna hidegvizes edényben?

Figyelt kérdés
Azt mondja a féjrem, hogy úgy gyorsabb. Szerintem ez hülyeség, az edény is elég nagy, és amikor a baba vize már jó hőmérsékletű, a hűtő víz még akkor is teljesen hideg, szóval nem melegszik át tőle. Szerintetek?
2010. okt. 12. 09:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez volt a kérdés: folyó hidegvíz alatt gyorsabban lehűl a felforralt víz, mint ha állna hidegvizes edényben?


Erre a válaszom az volt, hogy IGEN.


Lehet, hogy a "józan ész" miatt felkaptad a vizet, bocsánat. A lényeg az, hogy IGEN, gyorsabban lehűl a víz. Lehet, hogy csak egy perccel gyorsabban, de akkor is gyorsabban. Pont. EZt kérdezed, ez a válasz rá. Nézz utána, ha nem hiszed. Amúgy meg szerintem csak az volt a célod, hogy neked adjunk igazat és nem a férjednek. Bocs, de most ő volt az okosabb.

Egyáltalán nem volt szándékomban sem kioktatni, sem belekötni, semmi, de ezek szerint neked fáj, ha valaki valamiben nem ért veled egyet (pedig ez egy teljesen objekítv dolog, ez nem a gyereknevelésről szól, hanem fizika, amit nem én találtam ki.)

További szép napot.

2010. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!