Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem borostyánkő nyakláncot,...

Vettem borostyánkő nyakláncot, de semmi hatás! Lehet, hogy nem igazi?

Figyelt kérdés
Miből ismerem fel?Ez nagyon könnyű,3 színű,2700-ért vettem a Müller drogériába.
2010. okt. 11. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Egy darab kőtől sajnos nem hiszem, hogy várni lehet valamit, max lehúzza a nyakad. Tipikus néphülyítő baromság... Olyan, mint a Bifidus Essensis..
2010. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Miért te komolyan hitted, hogy lesz bármilyen hatása is?
2010. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi,köszi!Azt hiszem a választ nem tőletek vártam...
2010. okt. 11. 16:46
 4/18 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm is ott vette a kislányának neki használt.

a müllerben nincs hamisitvány.

2010. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Hát, ha te elhiszed, hogy a borostyán tényleg olyan erős fájdalomcsillapító hatású, hogy a fogzást meg sem érzi a kisgyerek...
2010. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Nioncs hatása,csak hülyítik vele az embeeket. De gyereknél veszélyes is. Megfojthatja magát a baba,de ettől veszélyesebb,hogy a kő és a rajta levő bevonat,ami vegyszer,allergizáló hatású,ami nem lehet gyógyítani. Nyugaton sok helyen betiltották emiatt.

Aki azt állítja,hogy a gyerek hasfájását enyhítette,az nem tudhatja,hogy a tünetek nem múltak volna el a lánc nélkül is,mert nem vette le róla a láncot!

2010. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

Akkor ha ilyet használok nem fog fájni a fogam?

Én rá nem merném tenni a babámra, mi van ha rátekeredik vagy megakad a torkán a kő..

2010. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

"Sajnos manapság a borostyánt is hamisítják, ezért lehet, hogy vásárolsz borsos áron egy láncot és borostyán helyett műanyag van rajta, így aztán nem is lesz semmilyen hatással a babára. A valódi borostyán tapintása meleg és puha, az a jó, ha a tetejét megkaparászva nyomot tudsz rajta hagyni a körmöddel.

A másik ok, ami miatt nem használ a borostyánlánc, hogy nem jól teszed fel. Ahhoz, hogy a hatását kifejtse, egész nap a babán kell lennie és a nyakába tedd. Sokan nem merik a baba nyakába tenni a láncot, a csuklójára helyezve, vagy az ágy fölé lógatva azonban nem tud segíteni.

Az sem mindegy, hol szerzed be a láncot. Érdemes féldrágaköveket áruló üzletben beszerezni, vagy megbízható márkákat (pl. Popolini borostyánláncot) választani."


Ezt csak bemásoltam,de az én véleményem egyezik az előzőekkel.

2010. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
A borostyán eleve könnyű, mert megkövesedett gyanta... Hogy hat-e azt csupán az tudná megmondani, aki ki tudná úgy próbálni, hogy egyszerre van a gyerekén ilyen, meg nincs is... ugye, ez lehetetlen... Különben nem minden babának vannak fogzási tünetei (gondolom, nekik szokott használni), az én 4 gyerekemnek soha nem volt ilyen lánca, mégse vették észre a fogzást. A tesóm kisfián rajta van (neten rendelték), mégsem alszanak hónapok óta és nappal is nyűgös a kisfiuk...
2010. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát sajnos vannak "hamis" borostyán nyakláncok. De hogy amit te vettél, nem tudhatjuk milyen.


Én igazit vettem mindkét gyereknek (3200/db). Már elég korán rájuk adtam, 3 hósan, és egyiknél sem okozott gondot a fogzás. Soha nem éjszakáztunk, soha nem volt hőemelkedésük, soha nem volt hasmenésük, stb..ami a fogzáshoz társulhat.

Sőt, nekem is van, felnőtt méretben. Mert nem csak fájdalom csillapító hatása van, hanem immunerősítő is.

Kell egy kis idő, hogy hasson. Tudom, sokan leszólják, de az ismeretségi körömben mindenkinek van és egyik baba sem kínlódott, nem voltak betegesek sem.

2010. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!