Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzástól lehet? 4 és fél...

A fogzástól lehet? 4 és fél hónapos babám ma már 4-szer kakilt zöldes színűt. A kaki szaga nem az a tipikus savanyú, mint lenni szokott. Csak anyatejet kap.

Figyelt kérdés
tegnap belázasodtam, közben is szoptattam a védőnő tanácsára. a baba nem lázas. mitől lehet? talán a fogzástól ilyen a széklete?
2008. dec. 29. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy lázasan szoptatsz nem hat rá így.Mikor valakinek mellgyulladása van kötelezik rá hogy szoptasson,pedig akkor is lázas a (szegény)nő!Azt szokták mondani ez lehet a túletetés jele is,de nálunk akkor volt zöldes a széklete,ha én fogyasztottam tejterméket.Így amíg szoptattam teljesen mellőznöm kellett a tejterméket annyira,hogy 1 falatot sem ehettem,helyette ittam a ca pezsit.Meglehet,hogy neked is nagyon erős a tejed..Ez csak 1 tipp.Nálunk ez volt,nem feltétlen törvényszerű,hogy nálatok is..Minden jót Nektek!Boldog Új évet!
2008. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, az én kislányom még csak 8 hetes, de úgy tudom, akkor zöld színű, ha sokat vagy túl keveset evett.

Mindezt a védőnőmtől tudtam meg.

2008. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!