Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos a kisbabám és...

10 hónapos a kisbabám és rettenetesen folyik az orra! Mit tegyek? Hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Éjszaka már felhívtuk az ügyeletet,de nem is jöttek ki,és csak annyit mondtak,hogy ez mindennapos dolog.A gyermekorvos két ünnep között nem rendel.Teljesen tanácstalan vagyok.Víz szerű,átlátszó valami folyik a babám orrából,és hiába porszívozom ki,rögtön utána tele van.Éjszaka alig aludt valamit,mi úgy szintén.Mit tehetnék?Segítsetek légyszi,nagyon meg vagyok ijedve!
2008. dec. 29. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne ijedj meg, nagyon valószínű, hogy megvan fázva. Nálunk is így keződött. Sokat nem tudsz tenni, csak porszívózd az orrát. Mi voltunk orvosnál, nasivin orrcseppet, is írt fel( cebion cseppet és fenistilt is). kamillateát adtam neki és 4 nap alatt renbejött. ( mi sem aludtunk míg beteg volt, de utána bepótolta:) )Én azért elvinném egy másik orvoshoz is, lehet hogy mindennapos dolog az orrfolyás, de biztos ami, biztos. Jobbulást!
2008. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hívd újra az ügyeletet vagy vidd be az ügyeletre. Nem mindennapos dolog. Ha kihívod mond meg neki hogy te szeretnéd mindenképpen megnézetni és nem rendel a háziorvosod. A nappali ügyeletes talán nem lesz ilyen bunkó.
2008. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

nekünk Sterimar orrcseppet javasoltak (ezt befújni fekvő helyzetben, utána porszívó) és ha kész Nasivin orrcsepp . rendbe tette szépen. Bár nekünk azt mondták, hogy ha sima, színtelen és átlátszó akkor nincs megfázva, tényleg mindennapos dolog. A miénk az sűrű, fehér volt!!

minden jót.


7 és fél hós kisfiú anyuja

2008. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,kicsit megnyugodtam,csak amikor ránézek a picire,olyan rossz látni,hallani,hogy egyfolytában szörcsög!Láza nincs,kedve jó szerencsére,csak akkor sír amikor porszívózom az orrát,vagy megtörlöm.Most úgy néz ki egy másik orvos délután eljön és megnézni a babánkat.Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!